Troll być może przestanie być trollem, gdy stanie się niewidoczny dla 70 % forumowiczów.
W regulaminie forum jest napisane, aby ignorować trolle. Sam się jednak ostatnio przekonałeś jakie to trudne. Niełatwo bowiem przejść do porządku dziennego nad obelgami. Mam prawo nie widzieć tego co napisał troll, a system mi tego nie zapewnia, bo jak klikam w mailu na subskrybcję z racjonalisty, to od razu wyskakują mi słowa typu "ofermo, pedrylu, dziadu". Istnieje wpradzwie 'Oaza spokoju', ale chodzi też o to, aby troll wszędzie gdzie się wypowiada poczuł konsekwencje swojego stylu prowadzenia dyskusji.
Problem wielu trolli polega na tym, że nierzadko chcieliby porozmawiać z ludźmi na poziomie, nie nauczono ich jednak kulturalnego prowadzenia rozmowy.
dajmonion
|