Racjonalista - Strona głównaDo treści
I got this...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
14-12-2022 14:00uxbridge (5980 punktów)I got this...
Ocena 2 na 2
Monożą się ostatnio na forum prymitywne boty. Rejestrują się, po czym wrzucają automatycznie przetłumaczone pytania z quora, reddita itp. Potem kwitują odpowiedzi swoim bzdurnm 'I got this...'
Ponieważ MA Gawlik się stad dawno wyniósł, nie ma co liczyć na interwencję. Jedyne co można zrobić, to ignorować te idiotyczne wątki. W zasadzie, to nalezy ignorować całe to forum.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14787 punktów)
>W zasadzie, to nalezy ignorować całe to forum.
To ignoruj.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
uxbridge (5980 punktów)
>>W zasadzie, to nalezy ignorować całe to forum.
>To ignoruj.
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

W gruncie rzeczy to robię. Choć czasem mnie głupio ponosi.
A Ty plusujesz boty i automatyczne trolle. To zdecydowanie bardziej głupie.
14-12-2022 14:57 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>A Ty plusujesz boty i automatyczne trolle. To zdecydowanie bardziej głupie.
A gdzie???!!

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
uxbridge (5980 punktów)
>>A Ty plusujesz boty i automatyczne trolle. To zdecydowanie bardziej głupie.
>A gdzie???!!
Swego czasu byłem ciekaw, kto plusuje idiotyczne wrzutki w dziale nauka. Zarejestrowałem sie pod jakimś głupawym nickiem i napisałem bezsensowny post, opatrzony błędami ortograficznymi i stylistycznymi. Natychmiast go splusowałeś. Od tej pory jesteś głównym podejrzanym w takich przypadkach. Zaakceptuj to.
15-12-2022 14:25 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>>A Ty plusujesz boty i automatyczne trolle. To zdecydowanie bardziej głupie.
>>A gdzie???!!
>Swego czasu byłem ciekaw, kto plusuje idiotyczne wrzutki w dziale nauka. Zarejestrowałem sie pod jakimś głupawym nickiem i napisałem bezsensowny post, opatrzony błędami ortograficznymi i stylistycznymi. Natychmiast go splusowałeś. Od tej pory jesteś głównym podejrzanym w takich przypadkach. Zaakceptuj to.
pewnie na zachętę, dał + nowemu użytkownikowi (mi też dał na początku, dzisiaj już nie daje
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> pewnie na zachętę, dał + nowemu użytkownikowi (mi też dał na początku, dzisiaj już nie daje

Okrągły, gadu gadu o plusach a tam dziewczyna biegnie polną dróżką..
www.racjonalista.pl/forum.php/s,894619#w895355


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
15-12-2022 14:55 
 Ocena 1 na 1
uxbridge (5980 punktów)
>>>A Ty plusujesz boty i automatyczne trolle. To zdecydowanie bardziej głupie.
>>A gdzie???!!
>Swego czasu byłem ciekaw, kto plusuje idiotyczne wrzutki w dziale nauka. Zarejestrowałem sie pod jakimś głupawym nickiem i napisałem bezsensowny post, opatrzony błędami ortograficznymi i stylistycznymi. Natychmiast go splusowałeś. Od tej pory jesteś głównym podejrzanym w takich przypadkach. Zaakceptuj to.
Tutaj cała rozmowa. Ja wystapiłem pod nickiem dark_mater. A Duch Prawdy plusował każdy bełkot.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,802562
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>W zasadzie, to nalezy ignorować całe to forum.
Fajny pomysł, a zacznę od Twojego wątku.

Że niby pisząc w nim nie zaczęłam?

W takim razie: patrz tytuł.


cr
maurice_ (747 punktów)

I got this...

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365