Monożą się ostatnio na forum prymitywne boty. Rejestrują się, po czym wrzucają automatycznie przetłumaczone pytania z quora, reddita itp. Potem kwitują odpowiedzi swoim bzdurnm 'I got this...' Ponieważ MA Gawlik się stad dawno wyniósł, nie ma co liczyć na interwencję. Jedyne co można zrobić, to ignorować te idiotyczne wątki. W zasadzie, to nalezy ignorować całe to forum. |