Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zatrudnij profesjonalnych hakerów! (Telegram: @Blackhat_plug

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
20-12-2022 07:16Steiner (3 punktów)Zatrudnij profesjonalnych hakerów! (Telegram: @Blackhat_plug
Ocena -1 na 1
Jesteśmy zespołem profesjonalnych hakerów. Nasza wiedza specjalistyczna obejmuje programowanie, uruchamianie exploitów i konfigurowanie ataków DDoS, bazy danych, SEO i projektowanie stron internetowych, hosting i zarządzanie serwerami, marketing, hakowanie i lubimy wyzwania polegające na robieniu rzeczy, w których większość innych się poddaje.

Przykłady:
Spear Phishing Ataki, aby uzyskać konta od wybranych celów.
Łatwo odzyskaj hasła do kont większości sieci społecznościowych, zdalnie steruj smartfonami.
Facebook, Reddit, Instagram, włamanie na konto na Twitterze. Wymazanie rejestru karnego, podwyższenie wyniku kredytowego, zmiana oceny z kursu szkolnego, śledzenie lokalizacji na żywo itp.

Pełen pakiet, uzyskanie dostępu do urządzeń i kont osobistych lub firmowych oraz wyszukiwanie potrzebnych danych.
Hakowanie serwerów WWW, serwerów gier lub innej infrastruktury internetowej. Szpiegostwo gospodarcze. Uzyskanie od kogoś prywatnych informacji.

Kontakt przez
Telegram:............. Blackhat_plug
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Iii tam takie hakery, co nawet regulaminu forum nie rozkminili.

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Iii tam takie hakery, co nawet regulaminu forum nie rozkminili.

Fajnie, że dzięki takim ludziom ciężko zachować tajemnice. Fajnie, że rozpieprzaja system, który nierzadko przyjmuje dryf wrogi ludziom.

Czasem ci źli okazują się tymi dobrymi a Ci dobrzy tymi złymi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
22-12-2022 10:56 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Fajnie, że dzięki takim ludziom ciężko zachować tajemnice. Fajnie, że rozpieprzaja system, który nierzadko przyjmuje dryf wrogi ludziom.
Tylko czemu sam tego nie zrobisz?
Ponieważ sam nie wiesz jak.
Dla Ciebie to tajemnica.
Bo to ich know-how.
ICH, nie nasze.
Co dalej?
Hm
?



cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Fajnie, że dzięki takim ludziom ciężko zachować tajemnice. Fajnie, że rozpieprzaja system, który nierzadko przyjmuje dryf wrogi ludziom.
>
Tylko czemu sam tego nie zrobisz?
>Ponieważ sam nie wiesz jak.
>Dla Ciebie to tajemnica.
>Bo to ich know-how.
>ICH, nie nasze.
>Co dalej?
>Hm
>?


Widać niezła jesteś w te klocki.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Widać niezła jesteś w te klocki.
Dlatego ułożyłam je w odpowiedź.


cr
romaro (25211 punktów)
>Kontakt przez
>Telegram:............. Blackhat_plug
Ruskie wam stronę e-prawnik.pl zhakowali? Cienko przędziecie, że bezprawnie reklamy zamieszczacie tutaj.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Kontakt przez
>>Telegram:............. Blackhat_plug
>Ruskie wam stronę e-prawnik.pl zhakowali? Cienko przędziecie, że bezprawnie reklamy zamieszczacie tutaj.

W ich przekazie:

"projektowanie stron internetowych, hosting i zarządzanie serwerami, marketing,"

chodzi o to, że nie wlamia się do Ciebie i nie opublikują twoich nagich zdjęć w Internecie, jeśli zamówisz u nich zarządzanie serwerem.

Problem w tym, że wszyscy ludzie, których nagie zdjęcia opublikowano w sieci, stają się bardzo popularni i zarabiają w związku z tym kupę hajsu.

Nie jestem zatem pewien czy takie "zarządzanie serwerem" się opłaca, bo potem ciulasz jeden polski złoty do drugiego polskiego złotego.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jesteśmy zespołem profesjonalnych hakerów.

Trochę słabe to, że (wy) nie włamaliscie się na konto jakiegoś aktywnego tu użytkownika, żeby napisać to wszystko z jego konta i dać pokaz waszej siły i mocy.

Rozumem, że zabezpieczenia forum racjonalisty was przerosły.

Pewnie nie macie na to czasu, jak również na odczytanie mojej odpowiedzi, bo jest hajs do wyciągnięcia od frajerów?

Czyli twierdzisz, że potraficie zniszczyć to, co inni z trudem zbudowali?

Wow, jesteście zajebiści!

Ile weźmiecie za włam do mojego starego komputera, który wyniosłem do piwnicy?

youtu.be/5VCiU1osa3w

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365