Witam, No to ja też się dołączę do malkontenckich propozycji . Proponuje umożliwic użytkownikom decydowanie czy chcą otrzymywać powiadomienia mailem o odpowiedziach na wątek który założyli na forum. Najlepiej jako opcję w dziale Edycja konta. Nie to, żeby mi to jakoś przeszkadzało parę maili, ale jak się rozrośnie do kilkudziesięciu - to lekka przesada. Da się zrobić ? -- pozdro RG
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Raczej nie, autor wątku nie może się potem usprawiedliwiać, że nie widział odpowiedzi. Poza tym, po co ma odwiedzać forum, skoro może przeczytać maila.