Racjonalista jest świetnie urządzonym serwisem, nie mam co do tego wątpliwości. Jest jednak jedna rzecz, która doprowadza mnie do szewskiej pasji - sporo odnośników otwiera nowe okna. Arrgghhh! Jeśli będę chciał obejrzeć coś w nowym oknie, to sam się tym zajmę. Praktycznie każda przeglądarka mi to umożliwi. Jestem w stanie to eliminować w przypadku zwykłych linków (Mozilla  , ale nie mogę nic poradzić, kiedy przetworzenie formularza otwiera nową stronę. Zatem proszę o ustosunkowanie się do moich fobii  . Jeśli okaże się, że większej liczbie odwiedzających te nowe okna przeszkadzają, to zwrócę się do administratorów serwisu o wyeliminowanie tego 'usprawnienia'. Pozdrawiam 7acek Spera |