Racjonalista - Strona głównaDo treści
Roamro czyli patologia w natarciu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
20-01-2024 19:57farmer (22440 punktów)Roamro czyli patologia w natarciu
Cham romaro znów dał upust swojej inteligencji.
>Co się stało, że te dwa pajace nie chcą się wypowiedzieć tutaj


On wie. Ten cham już tak zabrnął że już się nie wycofa a wie że nikt nie zmierzy się z jego poziomem.

On już wie że zostało mu to co każdy kozak czy to w internecie czy poza. Ągresja.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
Widzisz Duchu, przez długie lata tego tu wioskowego głupka pozującego na tribune du peuple promowałeś za zaczepki. Nawet jeszcze wczoraj
Być może uwierzył, że ma MOC, że jest drugim po bo.., pardon - drugim po Duchu
Przypomnę - ten tu kulturalny chochoł robił zamęt pod każdą wypowiedzią CR, a ty go promowaleś i broniłeś, a wszystko pod pozorem dbania o kulturę. Czas bym i ja was obu zaczął promować


Nikt ciebie i jego nie ocenił z tej strony, więc ja to zrobię Koperniku 2.0
Z różnych powodów propaganda PRL postanowiła użyć Kopernika w swojej polityce historycznej, ale jakoś nie zdarzyło mi się znależć w sieci kogoś, kto jak ty, w jakimś narcystycznym upojeniu twierdziłby, że jest jak Kopernik; kogoś kto budowałby na tym iluzorycznym kopernikańskim 2.0 heroiźmie , własnej ideologii.
Wiesz dlaczego brzydzę się twoją ideologią? Bo w swej sekcie jesteś jedynym duchownym, nie ma alternatywy jak chociażby w KK. W twojej sekcie nie ma dobrych ludzi. Jesteś tylko ty... i farmer chodzący po proźbie. Wy decydujecie kogo można opluć, a kiedy należy dbać o kulturę.

Wraz z Farmerem wspomagacie się konfabulacją, szkalujecie oba dwa CR za coś czego nie powiedziała; oba dwa niemal pełzacie po prośbie by was przepraszać; oba dwa plujecie nawet we własnych wątkach; epatujecie nienawiścią. Innych ranicie, ale nie mnie. Nawet powiem więcej, wątki niezrównoważenego emocjonalnie półanalfabety farmera, nie przedstawiajace żadnej wartości, sprawiają, że mam ochotę tutaj pisać, czy wam się podoba czy nie

>Ten cham już tak zabrnął że już się nie wycofa a wie że nikt nie zmierzy się z jego poziomem.
Poza tobą, bowiem najczęściej głupi ludzie są pryncypialnie i niezłomnie głupimi
>Co się stało, że te dwa pajace nie chcą się wypowiedzieć tutaj
A WŁAŚNIE, CZY ODWAGI BRAKŁO BY ZAMIEŚCIĆ ODNOSNIK, CZY TO NOWA KONFABULACJA

www.racjonalista.pl/forum.php/s,918340
farmer (22440 punktów)

>Wraz z Farmerem wspomagacie się konfabulacją, szkalujecie oba dwa CR za coś czego nie powiedziała; oba dwa niemal pełzacie po prośbie by was przepraszać;

Twoje odbyty dupa kuriwiu już nie działa to bierzesz się chamie za manipulacje

To też ci się chamie nie uda.

A może wzorem chętnie racjonalistki przyrownasz forumowiczów do czyichś psów?

Jak można innych ludzi do czyichs psów przyronac? Ty to wiesz cwanku tak samo jak ta tchórzliwa chętnie racjonalistka która miała odwagę obrażać ale już jej nie starczyło odwagi by napsiac kogo.

Mialo być pewnie śmiesznie jak pisała to do Hamerlika Konopki.

Śmieszy cie to chamie ? A może ci się to chamie podoba?.

A może ty chamie obleśny znasz odpowiedź kogo na tym forum obraziła ?
okragly (21676 punktów)
>Roamro czyli patologia w natarciu
przeczytałem, Rambo w natarciu
ale jestem niedorozwojek


Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365