Racjonalista - Strona głównaDo treści
Roamro czyli patologia w natarciu CD

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
22-01-2024 19:27farmer (22440 punktów)Roamro czyli patologia w natarciu CD
>Niestety, w naszym kraju patriotów, zdecydowanie jest za dużo damskich bokserów z piórkiem w dupie, udających huzarów.

Czy chamastwo ma płeć? Czy jeśli ktoś obraża a jest kobietą to ma jakieś przywileje?

Wg obleśnego romaro który nie może się powstrzymać od napsiania dupa i co tam wkłada dociekanie od chama kogo obraził jest bycie damskim bokserem.

Roamro ma urojenia ( wątek życzeń Polaków ) ale teraz idzie dalej ze swoimi urojeniami.

A jeszcze niedawno się martwił

>..Nie rzucaj słów na wiatr, więc jak mały kurwiu zamierzasz się do tego zabrać? Na razie szczekasz niczym kundelek na listonosza...

Tak więc widzisz obleśny chamie. Zastanowisz się na drugi raz i nie tylko ty.

Zanim kogoś obrazisz l. Zastanów się.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)

Ja rozumiem, że szlak cię trafia, ale nie zakrzyczysz prawdy o sobie kolejnymi... WĄTKAMI(?) Nie mylę się? Nadal tak to to nazywasz? WĄTKIEM???

Farmer - mała zakłamana kreatura - przez lata rzucał oszczerstwami w kierunku CR, sugerując jakoby nazwała go kundelkiem. Nigdzie nie znalazłem na tym portalu, by kogoś tym epitetem obdarzyła. Również oszczerca farmer - mimo moich próśb NIE ZAMIEŚCIŁ ODNOŚNIKA, W KTÓRYM JAKOBY miało miejsce takie zdarzenie. Mimo to (BĘDĘ TO POWTARZAŁ), ta mała zakłamana kreatura domagała się z tego tytułu przeprosin od CR, uporczywie nękając ją pod jej wypowiedziami, oskarżając ją i oczerniając. Czy chciał ją wykluczyć z dyskusji, czy tylko dokuczyć, czy tak jak mnie, kultury uczyć? Nie jestem na to pytanie racjonalnie odpowiedzieć.

Obecnie wydaje mu się, że znalazł nową ofiarę, choć tak napradę jest ofiarą własnego losu. Przecież nie nazwałbym go chochołem, kreaturą czy małym mściwym kurwiem, gdyby był człowiekiem bez skazy, a prznajmniej na tyle uczciwym, by przeprosić CR, choćby sobie tego nie życzyła. Niestety, w naszym kraju patriotów, zdecydowanie jest za dużo damskich bokserów z piórkiem w dupie, udających huzarów.

Jeśli mogę ci doradzić byś nie musiał dociekać - nie w dupe, to w stopkę sobie wraź to coś:

>Wg obleśnego romaro który nie może się powstrzymać od napsiania dupa i co tam wkłada dociekanie
farmer (22440 punktów)
>Ja rozumiem, że szlak cię trafia, ale nie zakrzyczysz prawdy o sobie kolejnymi... WĄTKAMI(?) Nie mylę się? Nadal tak to to nazywasz? WĄTKIEM???

Taki pyskaty byłeś jeszce niedawno taki butny.

I co chamie . Nie wystarczy ci już dupa odbyt czy kuriwu.

Durniu zapamietaj sobie. Jak wystartujesz do kogoś i go obrazisz to licz się z konsekwencjami.

A tobie chamie się zdawało że jesteś w swoim domu i będziesz po kątach rozstawial ludzi.
Nie obleśny chmaie. Mowielm że cię naucze kultury pyskaty chamie i cię nauczę. Aż ci się odexhce obrażać.

Będzie ci dudniło w tym chamskim łbie że nie obraża się ludzi.

>Nie rzucaj słów na wiatr, więc jak mały kurwiu zamierzasz się do tego zabrać? Na razie szczekasz niczym kundelek na listonosza...

Dalej się kretynie zastanawiasz?
romaro (25211 punktów)
>Nie obleśny chmaie. Mowielm że cię naucze kultury pyskaty chamie i cię nauczę. Aż ci się odexhce obrażać.

Nie moja sprawa, ale o kulturze świadczy sposób, w jaki zapisujesz i przekazujesz swoje myśli.
Czy w realu też tak niechlujnie wyglądasz jak piszesz? Możesz odpowiadać albo nie.
farmer (22440 punktów)
>>Nie obleśny chmaie. Mowielm że cię naucze kultury pyskaty chamie i cię nauczę. Aż ci się odexhce obrażać.
>Nie moja sprawa, ale kultura, to też sposób w jaki zapisujesz swoje myśli.
> Czy w realu też tak niechlujnie wyglądasz jak piszesz?

Nikt mnie chamem nie nazywie z tego powodu.

Natomiast twoje zachowanie i ciebie tak. Tyle że tobie kozaku nie starczy jaj wystartowac do kogoś w realu z takimi tekstami.
Mało znam takich ludzi.

Zazwyczaj gowniarze ze śpikmai pod nosem i patola. A ci których realnie stać na takie teksty nie pajacuja tak w realu.

Więc albo jesteś mega kozak albo tak jak sądzę zwykły kretyn.
romaro (25211 punktów)
>Zazwyczaj gowniarze ze śpikmai pod nosem i patola.
Gdy pisałem, że musisz być niezłym flejtuchem, podejrzewałem, że gile z nosa kapią ci na klawiature, przez co ten "wyrobiony szyk".
>Czy chamastwo ma płeć? Czy jeśli ktoś obraża a jest kobietą to ma jakieś przywileje?
Zwróć uwagę mały msciwy kurwiu, że pomyje twoje są ubogie i nie wylałeś ich na mnie tyle, ile przez lata na CR. Ja ci mały szczawiku odpowiadam, ona przestała reagować na twoje zaczepki.
Wiedz flejo, że ja nie jestem CR i takie chochoły mało rozgarnięte mogą szczekać do woli, ale nie bezkarnie.
farmer (22440 punktów)
>>Zazwyczaj gowniarze ze śpikmai pod nosem i patola.
>Gdy pisałem, że musisz być niezłym flejtuchem, podejrzewałem, że gile z nosa kapią ci na klawiature, przez co ten "wyrobiony szyk".

Pyskujesz dokładnie jak gówniarze. Założyłem nawet wątek o tym.

Starych przed zwracaniem uwagi chamstwu.

Ludzie się boją że taki gowniarz ich opluje. Pomaze sprayem drzwi. I będzie pyskował bez końca. Dlatego większość ludzi odpuszcza. Ludzie boją się takich chamow jak ty.

Dziś gdy taki gowniarz rzuci papierek odwraca się głowę. Dla swojego bezpieczeństwa. Strach przed chamstwem.

Ktoś obraża. Odwroc głowe. Starych przed chamstwem. Przecież pojawi się ktoś taki jak ty. I będzie bronił patologicznego zaxhownia.

Moje pismo? Dumnie podnoszę głowe. Nie mam czego się wstydzić chamie.

Ale Durniu zapamietaj sobie. Jak wystartujesz do kogoś i go obrazisz to licz się z konsekwencjami.

A tobie chamie się zdawało że jesteś w swoim domu i będziesz po kątach rozstawial ludzi.
Nie obleśny chmaie. Mowielm że cię naucze kultury pyskaty chamie i cię nauczę. Aż ci się
odexhce obrażać.

Było nie obrazac. Teraz za późno na żale oszlomie.

Nie będzie mnie jakiś romaro od kuriwi nazywał. O nie.
romaro (25211 punktów)
>Nie obleśny chmaie. Mowielm że cię naucze kultury pyskaty chamie i cię nauczę. Aż ci się odexhce obrażać.

Nie rzucaj słów na wiatr, więc jak mały kurwiu i "nie obleśny kulturalny chamie z gilem pod nosem" zamierzasz się do tego zabrać? Na razie szczekasz niczym kundelek na listonosza...

Napisz szczawiku gdy już coś wymyślisz.
farmer (22440 punktów)
>>Nie obleśny chmaie. Mowielm że cię naucze kultury pyskaty chamie i cię nauczę. Aż ci się odexhce obrażać.
>Nie rzucaj słów na wiatr, więc jak mały kurwiu i "nie obleśny kulturalny chamie z gilem pod nosem" zamierzasz się do tego zabrać? Na razie szczekasz niczym kundelek na listonosza...
>

Radze sobie świetnie chamie. Widzles jak się gnojkom zwraca uwagę?

To oczywiste że taki cham jak ty nie rozumie komunikatów typu zachowuj się. Ale przecież nikt nie ugania się za takimi typami. Zwraca się uwagę. Czego ty chamie oczekujesz?

Piętnuje cię obleśny chamie. Tak by społeczeństwo wiedziało z kim ma do czynienia. Przecież każdy ma oczy i widzi co ty piszesz.

Repertuar twoich obelg jest prymitywny jak ty sam. Aczkolwiek mysle że boisz się już więcej pisać.

Bo jak pisałem naucze się kultury. Tak jak uczy się takich
jak ty.


Przyznam że żałośnie się wycofujesz i próbujesz przerzucić ciężar rozmowy na racjonalsitke bo wiesz jakiego durnia z sobie z robiłeś.

Na wszytko przyjdzie czas.
Teraz jest czas na cibie wyjątkowy chamie.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365