Racjonalista - Strona głównaDo treści
Awatar

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
18-05-2015 12:57Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)Awatar
Ocena 2 na 2
Czy możliwe jest by przy wpisie i nicku usera znajdował się jego awatar w miniaturce? Przydałaby się taka opcja by móc sobie coś takiego włączyć bądź wyłączyć.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

finerbijk (17282 punktów)
>Czy możliwe jest by przy wpisie i nicku usera znajdował się jego awatar w miniaturce? Przydałaby
>się taka opcja by móc sobie coś takiego włączyć bądź wyłączyć.

A może automatycznie dodawane szlaczki w chmurki, albo słoneczka, zależnie od pogody?
18-05-2015 13:35 
 Ocena 2 na 2
Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)
>A może automatycznie dodawane szlaczki w chmurki, albo słoneczka, zależnie od pogody?

Aha, czyli skasujmy w profilu dodawanie awataru.

Jaskinia Trolli team
18-05-2015 13:42 
 Ocena 1 na 1
finerbijk (17282 punktów)
>Aha, czyli skasujmy w profilu dodawanie awataru.

Jak ktoś się chce pochwalić gębą w profilu i zarobić parę punktów to niech ma. Nie każdy musi. Wg mnie awatary to zbędne wodotryski. A dla tych co ciągną internet przez mikrofalówkę niepotrzebne obciążenie.
18-05-2015 14:25 
 Ocena 2 na 2
Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)
>Jak ktoś się chce pochwalić gębą w profilu i zarobić parę punktów to niech ma. Nie każdy musi.

Czyli Ty chcesz, po co Ci to?

>Wg mnie awatary to zbędne wodotryski. A dla tych co ciągną internet przez mikrofalówkę niepotrzebne obciążenie.

I dlatego mówię o wyborze, można sobie samemu wybrać co dla nas jest odpowiednie, a Ty chcesz decydować o wszystkich, ma być tak jak Ty chcesz i koniec.


Jaskinia Trolli team
finerbijk (17282 punktów)
>Czyli Ty chcesz, po co Ci to?
Połakomiłem się na punkty.

>I dlatego mówię o wyborze, można sobie samemu wybrać co dla nas jest odpowiednie, a Ty chcesz decydować o wszystkich, ma być tak jak Ty chcesz i koniec.
Ani mi to w głowie. Niech się inni wypowiedzą, ja się wypowiadam za siebie. Chyba mi wolno?
18-05-2015 14:40 
 Ocena 2 na 2
Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)
>Ani mi to w głowie. Niech się inni wypowiedzą, ja się wypowiadam za siebie. Chyba mi wolno?

Jasne, że wolno ani mi to w głowie, że nie. Odniosłem wrażenie, że Jesteś stanowczo przeciw zwiększeniu różnorodności w opcjach forum bez miejsca na dyskusję.

Jaskinia Trolli team
finerbijk (17282 punktów)
>Jasne, że wolno ani mi to w głowie, że nie. Odniosłem wrażenie, że Jesteś stanowczo przeciw zwiększeniu różnorodności w opcjach forum bez miejsca na dyskusję.
Już były dyskusje nie raz jak zwiększyć graficznie i strukturalnie atrakcyjność forum. Że niby taka forma jest przestarzała itd., mnie ona za bardzo nie przeszkadza, można dyskutować o przydatności i konieczności różnych funkcjonalności, i tak zadecyduje właściciel.
18-05-2015 15:23 
 Ocena 2 na 2
Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)
>Już były dyskusje nie raz jak zwiększyć graficznie i strukturalnie atrakcyjność forum.

Były, ale czas płynie i zmieniają się także userzy więc od czasu do czasu trzeba właścicielowi podrzucać coś do przemyślenia.

Jaskinia Trolli team
Sygnał (4252 punktów)
Jestem za, o ile defaultowo awatar będzie ukryty u każdego użytkownika.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365