>Jasne, że wolno ani mi to w głowie, że nie. Odniosłem wrażenie, że Jesteś stanowczo przeciw zwiększeniu różnorodności w opcjach forum bez miejsca na dyskusję. Już były dyskusje nie raz jak zwiększyć graficznie i strukturalnie atrakcyjność forum. Że niby taka forma jest przestarzała itd., mnie ona za bardzo nie przeszkadza, można dyskutować o przydatności i konieczności różnych funkcjonalności, i tak zadecyduje właściciel.
|