>Moje posty są oceniane (+/-), ale nie otrzymuję o tym powiadomień mailowych. Czy to zmiana zasad forum, czy jakaś awaria? Ja takie powiadomienia dostaję, więc nie jest to zmiana zasad. Ale może upewnij się w ustawieniach konta czy masz włączone te powiadomienia (nie piszesz czy to sprawdziłeś).
A jeszcze jest możliwa opcja, że Ci do spamu te powiadomienia przysyła.
Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem.
|