>Pisz w Wordzie i zapisuj co pięć minut to co napisałeś. Plus dodatkowy jest taki, że Word Ci sprawdzi ortografię. Natomiast kiedy już wysyłasz nie zapominaj podawać swoich danych, bo wtedy tekst Ci przepadnie. >----PTRqwerty
Teraz juz wiem, dlaczego nie robicie bledow ortograficznych
|