Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Bóg" na tym forum nie występuje... :/

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
11-02-2009 22:53pastefqa (127 punktów)"Bóg" na tym forum nie występuje... :/
witam
znalazłem taką o to ciekawostkę na forum tego portalu:
forum -> szukaj -> bóg -> wynik: Nie znaleziono takich wypowiedzi.
NAPRAWDĘ? o co chodzi?
na forum ka*lik.pl: 1612 wyników
dla "Darwin" (na ten przykład): racjonalista 200, ka*lik 18
chciałem się pobawić trochę w statystyki, ale chyba nici z zabawy w takim układzie... szkoda
a tak na poważnie: może mi ktoś z opów wyjaśnić ten temat?

tnx i pozdro
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

webmaster (moderator)
Uwzględniane są słowa co najmniej czteroliterowe, tylko w przypadku autora trzyliterowe.
12-02-2009 00:55 
 Ocena 2 na 2
pastefqa (127 punktów)
>Uwzględniane są słowa co najmniej czteroliterowe, tylko w przypadku autora trzyliterowe.
O cholera - czyli na portalu, na którym można porozmawiać o bogu, jeśli interesuje mnie taka dyskusja, nie znajdę wypowiedzi zawierających słowo "bóg", ale jak najbardziej znajdę (gdyby mnie to interesowało), za przeproszeniem "chuj" (racjonalista: 39, ka*lik: Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów)?
Wg mnie nie jest to w porządku - no ale nie ja tu dowodzę...
Może kilka wyjątków od reguły? Jak chociażby: bóg, ale (piwo), ara (w sensie gadania), atu, bić, boa, ćma, eta... itd. itp.

dzięki za info
12-02-2009 05:55 
 Ocena 7 na 7
lotrek (14275 punktów)

>O cholera - czyli na portalu, na którym można porozmawiać o bogu, jeśli interesuje mnie taka dyskusja, nie znajdę wypowiedzi zawierających słowo "bóg",

Wyluzuj! Jak nie ma, znaczy że nie istnieje, ale zawsze możesz porozmawiać o jakimś innym niebycie, albo o krasnoludkach, albo o latającym potworze Spaghetti

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
12-02-2009 10:10 
 Ocena 1 na 1
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>Uwzględniane są słowa co najmniej czteroliterowe, tylko w przypadku autora trzyliterowe.
Choć zdaje się że nie można mieć trzyliterowego nicka.
.
12-02-2009 18:05 
 Ocena 2 na 2
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>zdaje się że nie można mieć trzyliterowego nicka.

   Jest przecież "trzyliterowa" jkl (nawiasem mówiąc świetnie pisząca).
Jest też "dwuliterowy" J.S.

>zdaje się że...

   Zdaje się, Osnowo, że przed "że" pisze się przecinek. Nie mogę uwierzyć własnym oczom.
   
12-02-2009 23:45 
 Ocena 2 na 2
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>   Jest przecież "trzyliterowa" jkl [...]"dwuliterowy" J.S.
Uprościłem, chodziło o trzy znaki, a na forum pisze czteroznakowa jkl;.

>   Zdaje się, Osnowo, że przed "że" pisze się przecinek.
A owszem, pisze się, a wynika to z ogólniejszej zasady dotyczącej konstruowania zdań złożonych. Tylko że mnie się słowo wirtualne jawi jako mniej zobowiązujące, do tego interpunkcyjną powściągliwością chyba odciążam czytelnika. Przecinki po zdaniu wtrąconym opuszczam najczęściej.

> Nie mogę uwierzyć własnym oczom.
No dobra, akurat ten przecinek przeoczyłem.
.
16-02-2009 04:18 
 Ocena 3 na 3
Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
>>Uwzględniane są słowa co najmniej czteroliterowe, tylko w przypadku autora trzyliterowe.
>Choć zdaje się że nie można mieć trzyliterowego nicka.
>.
>

To pewnie specjalnie wprowadzono to ograniczenie, żeby Bóg nie mógł się na tym forum wypowiadać.

ROTFL

Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
16-02-2009 10:20 
 Ocena 2 na 2
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>To pewnie specjalnie wprowadzono to ograniczenie, żeby Bóg nie mógł się na tym forum wypowiadać.
To chyba zapomnieli, dla Boga nie ma niemożliwego. A on jako wszechmocny nie tylko że się tam wypowiedział, ale się i nie wypowiedział...

Ale go te wstrętne ateisty pewnikiem na amen - świeć Panie nad jego duszą - zbanowały.
.
Habari (247 punktów)
(zablokowany)
No bo Boga nie ma! Jeżeli nie ma go nigdzie, to nie ma go również na forach internetowych, ot proste wnioskowanie a fortiori.
pastefqa (127 punktów)
no i w dalszym ciągu nie mogę znaleźć wypowiedzi zawierających trzyliterowe słowa - jaki ma to sens? dlaczego nie można wyszukiwać właśnie wg tych akurat założeń? to może jeszcze dodajmy, że nie można wyszukiwać słów zawierających literę "ż", na przykład...
dyrektorzy tego forum! dlaczego?
16-02-2009 04:19 
 Ocena 2 na 2
Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
>no i w dalszym ciągu nie mogę znaleźć wypowiedzi zawierających trzyliterowe słowa - jaki ma to sens? dlaczego nie można wyszukiwać właśnie wg tych akurat założeń? to może jeszcze dodajmy, że nie można wyszukiwać słów zawierających literę "ż", na przykład...
>dyrektorzy tego forum! dlaczego?

Bóg tak chciał! hihihihi

Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365