Racjonalista - Strona głównaDo treści
IE7 czy F/Fox? bo wątpię by to maszyneria Forum nawalała...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
05-02-2009 04:29Jacek Cieslicki (1555 punktów)
(zablokowany)
IE7 czy F/Fox? bo wątpię by to maszyneria Forum nawalała...
Bardzo proszę o pomoc w takiej sprawie:
Miałem Internet Eks(nie używam x by nie denerwować Moderatora...)plorer 7, wymieniłem go na najnowszą wersję FireFoksa - i utraciłem funkcję "kopiuj do schowka",

Wróciłem więc, bardzo starannie sprzątając, do IE7 - odzyskałem kopiowanie, ale gdy chcę użyć funkcję "podgląd", to natychmiast tracę to wszystko, co tak pracowicie dwoma palcami wystukałem i cholera mną tłucze, za te moje "udoskonalania"...

Jeszcze raz powymiatałem wszystkie resztki i zainstalowałem IE7 - bez poprawy, więc nie mogę poprawiać tekstów.

Czy ktoś ma podobne doświadczenia?

Z góry wdzięczny za wszelką pomoc
dziadek Jacek
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Zbysław Śmigielski (8639 punktów)

   W Firefoksie nie traci się funkcji "kopiuj do schowka", bo to jest niemożliwe. Po prostu funkcja ta schowana jest w "Edycji" - lewy górny narożnik strony głównej.
   Po otwarciu innej strony kopiuje się do schowka za pomocą "prawokliku", lub wywołuje się schowek podwójnym kliknięciem Ctrl+C.
   I tyle filozofii.

   PS. A od robaczywego IE należy wiać, co sił.
.
glingor (640 punktów)
Polecam dodatek do Firefoxa: Lazarus aka Łazarz

Strona do instalacji

addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/6984

Dodaje zapisywanie treści formularza przy wysyłaniu i co jakiś czas normalnie,
wiec jeśli się coś straci to niewiele.
Na stronie racjonalisty zapisuje przy podglądzie.

pozdrawiam


prawdziwy tradycjonalista modli się do słońca i z ognia nie korzysta
Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
kopiowanie do schowka robi się naciskając ctrl+c a pod makiem command+c
działa to w każdym programie.
IE7 jest do bani ale lepszy niż IE6. Niedługo będzie IE8.
Ale wciąż nie będzie lepszy niż Firefox.

Pozdrawiam
Adam
webmaster (moderator)
>Miałem Internet Eksplorer 7, wymieniłem go na najnowszą wersję FireFoksa - i utraciłem funkcję "kopiuj do schowka",
Tak, bo ta opcja jest tylko w IE.

>Wróciłem więc, bardzo starannie sprzątając, do IE7 - odzyskałem kopiowanie, ale gdy chcę użyć funkcję "podgląd", to natychmiast tracę to wszystko, co tak pracowicie dwoma palcami wystukałem i cholera mną tłucze, za te moje "udoskonalania"...
Opcja podgląd na pewno działa w IE7, sam tej przeglądarki używam.
Nie powinno być problemu z używaniem równolegle IE7,FF2, FF3, Opery itd. Ja mam wszystkie popularne przeglądarki w najnowszych wersjach i ta funkcja działa, więc przyczyna jest innego rodzaju. Proponuję np. spróbować opcji brudnopisu, jeżeli też nie zadziała to będziemy szukać problemu.
Jacek Cieslicki (1555 punktów)
(zablokowany)

Serdecznie dziękuję za pomoc, rady i wyjaśnienia - wykorzystam je wszystkie, to znaczy wszystkie dokładnie sprawdzę za jakiś tydzień, bo w tej chwili zaczynam przemeblowanie totalne i zdązyłem tylko zainstalować sobie na odrębnych dyskach (nie "partycjach"?) IE7 i FFox (przepraszam, FFoks!), wykorzystując udzieloną mi Waszą pomoc doprowadzę wszystko do ładu (nigdy więcej "Maryji", tylko "Maryi"!)

Rączki całuję!
dziadek Jacek

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365