Co to znaczy że:"moderator dokonał edycji mojej wypowiedzi"? Czy On mi wtedy coś wycina? Gdzie mogę znaleźć to, co usuwa? Gdzie mogę się odwołać lub podziękować hi hi? pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.