Zauważyłem też dziwne "zagrywki" innego rodzaju. Na próbę podałem kilka tematów, które mnie interesują i pokliknięciu <zapisz> znów dostałem komunikat, że moje konto jest zawieszone z powodu złego zdresu mailowego. Oczywiście daje się to ominąć bez problemu (wystarczy w przeglądarce dać <wstecz>), ponieważ konto wcale nie ulega zawieszeniu, czego dowodem jest ten post. Trochę to jednak dezorientuje.
To, co napisałem w mailu jest oczywiście aktualne.
homopitek
|