>1.Czym właściwie różni się dodawanie obrazków od dodawania załączników? Przecież jako załącznik >mogę dodać na przykład plik pdf, czy doc zawierający obrazek. Czemu więc służy i jak działa to >rozróżnienie? >2. Czy limit (ten "na życie", a nie na jeden obrazek) miejsca na obrazki ma się jakoś do limitu >(jeśli jest) na załączniki? Jeśli tak - to jak? Różni się właśnie tym, że są osobne limity. Akurat teraz są liczone tak samo, ale mogą być inaczej. Aktualnie użytkownik ma 1MB+punkty*kilobajt miejsca na każdy typ. Poza tym z obrazkami robimy np. skalowanie, aby się zmieściły i inaczej je załączamy w treści. To daje większą elastyczność.
|