Nie złość się, ale przychodzi mi do głowy jedno hasło: "Osnowa nie śpi. Osnowa czuwa". P.S. Jak już zaczynam wymianę zdań z Tobą, czy kimkolwiek innym, to "pilnuję" wypowiedzi współrozmówcy. Chyba, że prowadzisz kilka "potyczek" równocześnie. Oj, to masz co robić  Pozdrawiam.
|