Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak usunąć swoje konto?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
25-08-2008 22:25Matuszak (0 punktów)Jak usunąć swoje konto?
Chcę usunąć konto i nie wiem jak to zrobić. Proszę pomóżcie.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

webmaster (moderator)
>Chcę usunąć konto i nie wiem jak to zrobić. Proszę pomóżcie.
Wystarczy poprosić na email redakcji.
J.Szulc (5723 punktów)
>Chcę usunąć konto i nie wiem jak to zrobić. Proszę pomóżcie.

Nie wystarczy przestać pisać?
Matuszak (0 punktów)
>>Chcę usunąć konto i nie wiem jak to zrobić. Proszę pomóżcie.
>Nie wystarczy przestać pisać?

A nie. Tak samo jak wam nie wystarczy nie chodzić do kościoła. To jest moja mała apostazja. Nie chcę się identyfikować w jakikolwiek sposób z waszym towarzystwem, dlatego chcę się wypisać i otrzymać potwierdzenie, że moich danych nie ma w waszym systemie.
Dlaczego?

Bo nie podoba mi się brak obiektywizmu z waszej strony... no i ten artykuł o Czesławie przesądził, że nie chcę mieć z waszą świtą nic wspólnego.
To do widzenia.
26-08-2008 22:42 
 Ocena 3 na 3
stilgar (7322 punktów)

>Bo nie podoba mi się brak obiektywizmu z waszej strony... no i ten artykuł o Czesławie przesądził, że nie chcę mieć z waszą świtą nic wspólnego.
>To do widzenia.

No tak, jeszcze ktoś, broń Boże!, mógłby pomyśleć, że jesteś racjonalistą.

I co wtedy...
26-08-2008 22:57 
 Ocena 1 na 1
Matuszak (0 punktów)
>>Bo nie podoba mi się brak obiektywizmu z waszej strony... no i ten artykuł o Czesławie przesądził, że nie chcę mieć z waszą świtą nic wspólnego.
>>To do widzenia.
>No tak, jeszcze ktoś, broń Boże!, mógłby pomyśleć, że jesteś racjonalistą.
>I co wtedy...

J.Szulc (5723 punktów)

Do nie widzenia, człowieku małej wiary...
Matuszak (0 punktów)
>Do nie widzenia, człowieku małej wiary...
Zrobione!
To nara.
26-08-2008 22:34 
 Ocena 1 na 1
TyDraniu (6569 punktów)
>Nie wystarczy przestać pisać?

Przecież to pierwszy "występ" tego pana. Więc jak miał przestać, jak jeszcze nie zaczął?

Myślę, że w tym przypadku po prostu nie należało się rejestrować.
Matuszak (0 punktów)
>>Chcę usunąć konto i nie wiem jak to zrobić. Proszę pomóżcie.
>Nie wystarczy przestać pisać?
Podaj chłopie tego emejla i będzie po sprawie.
TyDraniu (6569 punktów)
J.Szulc (5723 punktów)

TyDraniu już odpowiedział... Jakem nie - chłop, nie powiem nic więcej

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365