>>Chcę usunąć konto i nie wiem jak to zrobić. Proszę pomóżcie. >Nie wystarczy przestać pisać?
A nie. Tak samo jak wam nie wystarczy nie chodzić do kościoła. To jest moja mała apostazja. Nie chcę się identyfikować w jakikolwiek sposób z waszym towarzystwem, dlatego chcę się wypisać i otrzymać potwierdzenie, że moich danych nie ma w waszym systemie. Dlaczego?
Bo nie podoba mi się brak obiektywizmu z waszej strony... no i ten artykuł o Czesławie przesądził, że nie chcę mieć z waszą świtą nic wspólnego. To do widzenia.
>Bo nie podoba mi się brak obiektywizmu z waszej strony... no i ten artykuł o Czesławie przesądził, że nie chcę mieć z waszą świtą nic wspólnego. >To do widzenia.
No tak, jeszcze ktoś, broń Boże!, mógłby pomyśleć, że jesteś racjonalistą.
>>Bo nie podoba mi się brak obiektywizmu z waszej strony... no i ten artykuł o Czesławie przesądził, że nie chcę mieć z waszą świtą nic wspólnego. >>To do widzenia. >No tak, jeszcze ktoś, broń Boże!, mógłby pomyśleć, że jesteś racjonalistą. >I co wtedy...