Witam, Mam techniczne pytanie. Od kilku dni przestałem otrzymywać informacje przez kanał RSS o nowych wątkach i artykułach na Racjonaliście. Subskrybuje na dwóch urządzeniach (telefon i pc) w związku z czym mam pytanie czy inni użytkownicy mają podobny problem? Wcześniej wszystko działało ok. |