Racjonalista - Strona głównaDo treści
KTO TO JEST!!!?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
18-07-2013 18:15keram aktsu (1211 punktów)KTO TO JEST!!!?
Ocena 13 na 13
czasami ukazują się teksty autorstwa Jerzego Izdebskiego. Początkowo myślałem, że to zbieżność nazwisk, ale dzisiaj w zakładce o autorze wyczytałem, że mieszkał w Wytownie, jest jego zdjęcie, że w 2011 wrócił do Polski z Anglii i bierze udział w projekcie dla uchodźców "I won't disappear"....
Znałem go osobiście i wiem, że NA PEWNO nie żyje. Zmarł już kilka lat temu. www.gazeta(*)l/4132/jerzy-izdebski-nie-zyje
Mariusz Agnosiewicz w artykule "bunga-bunga.gov.pl" tak o nim pisze

"Nie wiem, czy ktokolwiek w to uwierzył, lecz dziennikarzowi Jerzemu Izdebskiemu, który za to określił Aleksandra Kwaśniewskiego „kłamcą i pijakiem" słupska prokuratura wytoczyła proces karny w 2001. Dopiero w grudniu 2005, kiedy zakończył prezydenturę, Aleksander Kwaśniewski przyznał, że zawiniły procenty, mówiąc w wywiadzie dla Katarzyny Kolendy-Zaleskiej w TVN24: „Na wschodzie ludzie są gościnni. Byliśmy tam w dużej grupie, poczęstowano nas tym, czy tamtym", na pytanie, czy był to alkohol, odparł: „Oczywiście, przecież nie wodą sodową". Zarachowano więc sprawę na konto „wschodniej gościnności".

Pomimo tego, 8 marca 2006 słupska prokuratura dokonuje rzeczy niebywałej: domaga się wydania wobec Izdebskiego Europejskiego Nakazu Aresztowania. Przez cztery lata dziennikarz, który uciekł z Polski nie stanowił dla nikogo problemu, ani się nie ukrywał. Kiedy w październiku 2004 startował z własnym radiem w Londynie, komentował to zarówno ratusz, jak i Jolanta Szczypińska, która spodziewała się „dużo wrażeń, niekoniecznie pozytywnych". Czy Kwaśniewski o sprawie wiedział, trudno powiedzieć, lecz warto wskazać, że to właśnie w słupskim ratuszu wygłosił oświadczenie o chorobie filipińskiej w październiku 2007. Sprawa Izdebskiego nie zrobiła wrażenia. Kiedy tydzień później sąd wydał taki nakaz, Jan Piński opublikował na ten temat krótki komentarz we Wprost pt. Sąd ściga za prawdę. I na tym się skończyło. Do Polski powrócił dopiero po śmierci. W maju 2011 na cmentarzu w Ustce pochowano jego prochy przywiezione z Londynu. Takie miał życzenie. "

W Ustce chciano nawet nadać jego imieniem nazwę jakiejś ulicy.
Pytam się, kto więc pisze te artykuły?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

pawel_wr (4297 punktów)
>czasami ukazują się teksty autorstwa Jerzego Izdebskiego. Początkowo myślałem, że to zbieżność
>nazwisk, ale dzisiaj w zakładce o autorze wyczytałem, że mieszkał w Wytownie, jest jego zdjęcie,

Dziwna sprawa, zdjęcie autora publikacji na forum racjonalista jest tez w poniższym
artykule o śmierci Jerzego Izdebskiego :

gdynia.nas(*)5840c6943035465e423bcae480723f

O co tu chodzi ?


Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
18-07-2013 19:02 
 Ocena 3 na 3
pawel_wr (4297 punktów)
>O co tu chodzi ?

A tutaj stopka redakcyjna autora publikacji
na racjonaliście :

www.racjonalista.pl/bg.php/s,295

Co o tym sądzić ?!?!?!


Pogrążony w wierze odrzuca rozum.


Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
Paul Figura (1368 punktów)

>Pytam się, kto więc pisze te artykuły?

Nie mam 100% pewności ale zapewne, nikt po prostu administracja umieszcza artykuły napisane jeszcze za życia, pana Jerzego Izdebskiego.Ot cała prawda.
18-07-2013 19:37 
 Ocena 2 na 2
pawel_wr (4297 punktów)

>napisane jeszcze za życia, pana Jerzego Izdebskiego.Ot cała prawda.
>

Na pewno nie !

Ostatnio zamieszczony artykuł

www.racjonalista.pl/kk.php/s,9115

zawiera daty !!!

Cytat:
Dramat pasażerów trwa. TVN24 ujawnia je pod Inowrocławiem: Znów pociąg z pluskwami. "Pod torbą była ich cała chmara" (13 grudnia 2012). Pluskwy znów gryzą pasażerów w pociągach PKP - Pluskwy znów zaatakowały podróżnych, tym razem w pociągu z Olsztyna do Krakowa - napisał "Dziennik Łódzki". Pasażerowie boją się (6 sty 2013, Wirtualna Polska).



Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
18-07-2013 20:20 
 Ocena 1 na 1
Paul Figura (1368 punktów)
>>napisane jeszcze za życia, pana Jerzego Izdebskiego.Ot cała prawda.

>Na pewno nie !

W takim razie nasz spór może rozwiązać tylko ktoś z administracji, tyle w temacie.Pozdrawiam.
pawel_wr (4297 punktów)

>Pytam się, kto więc pisze te artykuły?

Tutaj kolejny dowód na to, że artykuły pisane
są współcześnie.

www.racjonalista.pl/kk.php/s,9114/q,Bye.Bye.Zelmer


Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
Fizyk (17637 punktów)
> Pytam się, kto więc pisze te artykuły?

Z komentarzy pod tymi artykułami wnioskuję, że pisze je użytkownik 3izba.
18-07-2013 20:57 
 Ocena 3 na 3
keram aktsu (1211 punktów)
>> Pytam się, kto więc pisze te artykuły?
>Z komentarzy pod tymi artykułami wnioskuję, że pisze je użytkownik 3izba.
>
Ale podszywa się pod Jurka!
A moderacja śpi, pozwalając na publikacje trupa.
21-07-2013 18:25 
 Ocena 1 na 1
Atarax (78 punktów)
>moderacja śpi, pozwalając na publikacje trupa.

Jak nieoceniony Stefan Niesiołowski określiłby takie postępowanie? PUBLICYSTYCZNA NEKROFILIA! A może nawet NEKROFAGIA?
19-07-2013 10:28
 Ocena 11 na 11
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Znałem go osobiście i wiem, że NA PEWNO nie żyje. Zmarł już kilka lat temu.
>Pytam się, kto więc pisze te artykuły?

Oho! - są efekty czarów ks. Bashobory...


...analogia między wprowadzeniem konia do senatu przez cesarza, a wprowadzeniem czegoś tam do sejmu i uczynieniem tego parlamentarzystą jest zdumiewająco aktualna. (ks. prof. Paweł Bortkiewicz TCh, szef Katedry Katolickiej Nauki Społecznej UAM)
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)

>Pytam się, kto więc pisze te artykuły?

I co? Wyjaśniło się coś?
20-07-2013 10:33 
 Ocena 3 na 3
keram aktsu (1211 punktów)
>>Pytam się, kto więc pisze te artykuły?
>I co? Wyjaśniło się coś?
Nie mnie się pytaj, piłka jest po stronie redakcji.
20-07-2013 11:43 
 Ocena 1 na 1
Ocykan (3528 punktów)
Dziwię się redakcji, że zwleka z odpowiedzią na tak istotne pytanie. Toż to jaskrawe lekceważenie forumowiczów!
Paul Figura (1368 punktów)
>Dziwię się redakcji, że zwleka z odpowiedzią na tak istotne pytanie. Toż to jaskrawe lekceważenie forumowiczów!

Mamy teraz okres wakacyjny wcześniej czy później ktoś z administracji, odpowie na pana pytanie.
27-07-2013 00:16 
 Ocena 1 na 1
-jad- (18783 punktów)

Długie te wakacje
Paul Figura (1368 punktów)
>Długie te wakacje

Jeszcze nieco ponad miesiąc (zależy dla kogo)

Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>Długie te wakacje
>

Może śledztwo jest w toku?
27-07-2013 17:38 
 Ocena 2 na 2
-jad- (18783 punktów)
>Może śledztwo jest w toku?

Może Ziemia opiera się na sześciu krokodylach
27-07-2013 19:50 
 Ocena 4 na 4
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>>Może śledztwo jest w toku?
>Może Ziemia opiera się na sześciu krokodylach
>

A ty Jadzie, oczywiście jakieś herezje głosisz. Tych krokodyli jest cztery, a nie sześć.
Poza tym słuchałam rozmowy ze specjalistą od mikrośladów na miejscach przestępstw i wyraźnie powiedział, że takie badania trwają nawet do kilku tygodni, więc pozostało nam czekać cierpliwie na wyniki.
10-08-2013 10:24 
 Ocena 1 na 1
-jad- (18783 punktów)
>Poza tym słuchałam rozmowy ze specjalistą od mikrośladów na miejscach przestępstw i wyraźnie powiedział, że takie badania trwają nawet do kilku tygodni, więc pozostało nam czekać cierpliwie na wyniki.

Minęły dopiero trzy tygodnie. Kilka to chyba mniej niż dziesięć?
Legion (587 punktów)
>Ustce pochowano jego prochy przywiezione z Londynu. Takie miał życzenie. "
>W Ustce chciano nawet nadać jego imieniem nazwę jakiejś ulicy.
>Pytam się, kto więc pisze te artykuły?

Jak dla mnie to dobry dowód na życie pozagrobowe .
-jad- (18783 punktów)
No i?
XYZPawel (1001 punktów)
(zablokowany)
>W Ustce chciano nawet nadać jego imieniem nazwę jakiejś ulicy.
>Pytam się, kto więc pisze te artykuły?

Dla mnie to jest przebój roku racjonalisty

Trup piszący na racjonaliście i zero reakcji i wyjaśnienia

Sytuację pogarsza fakt, że ten przebieraniec wypisuje głupoty i kompromituje tą stronę. Gdy próbowałem go trochę sprostować, to wyciął mój komentarz i po kłopocie

Jego osoba z racji ulotności jego ciała i bzdurność merytoryczną pasuje na jakiś portal ezoteryczny albo o teoriach spiskowych...

o wierze w audio: XYZPawel w google.
TyDraniu (6569 punktów)
Śp. Izdebski jakoś w końcu umilkł. Czy Redakcja Racjonalisty zda choćby relację z wbijania osikowego kołka, czy ten szczytny rytuał też pominie milczeniem?


20-08-2013 21:03 
 Ocena 4 na 4
-jad- (18783 punktów)
>Śp. Izdebski jakoś w końcu umilkł. Czy Redakcja Racjonalisty zda choćby relację z wbijania osikowego kołka, czy ten szczytny rytuał też pominie milczeniem?

Pytanie pozostaje retoryczne
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
Halo! Kochani Admini, jesteście tam? Czekamy!
XYZPawel (1001 punktów)
(zablokowany)
>Pytam się, kto więc pisze te artykuły?

Przyłączam się do długiej listy oczekujących na wyjaśnienia "Zombigate"

Może trzeba stworzyć komitet kolejkowy ?!?

o wierze w audio: XYZPawel w google.
-jad- (18783 punktów)
Usunięte przez moderatora
XYZPawel (1001 punktów)
(zablokowany)
Usunięte przez moderatora
-jad- (18783 punktów)
Usunięte przez moderatora
XYZPawel (1001 punktów)
(zablokowany)
Usunięte przez moderatora
pawel_wr (4297 punktów)
Usunięte przez moderatora
worek kości (2937 punktów)
Usunięte przez moderatora
Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
Usunięte przez moderatora

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365