Racjonalista - Strona głównaDo treści
Księgarnia Racjonalisty.pl

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
11-09-2013 15:49pochwycony (191 punktów)Księgarnia Racjonalisty.pl
Witam, mam problem z realizacją zamówienia w sklepie Racjonalisty. Złożyłem już dosyć dawno dwa zamówienia, wpłaciłem pieniądze i zero odzewu. Na maila nikt nie odpowiada, telefon jest głuchy. Czy ktoś tez miała tego typu problem?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

knx90 (664 punktów)
>Witam, mam problem z realizacją zamówienia w sklepie Racjonalisty. Złożyłem już dosyć dawno dwa
>zamówienia, wpłaciłem pieniądze i zero odzewu. Na maila nikt nie odpowiada, telefon jest głuchy. Czy
>ktoś tez miała tego typu problem?

Ja nie dostałem numerów kont bankowych, więc pieniędzy nie wpłaciłem, ale potwierdzam że coś nie gra.
pochwycony (191 punktów)

Może ktoś z Adminów ma jakis kontakt z tym Kolegą od sprzedaży książek?
Może coś mu się stało?!
Jadwiga Nos (40 punktów)
(zablokowany)
>Może ktoś z Adminów ma jakis kontakt z tym Kolegą od sprzedaży książek?
>Może coś mu się stało?!
Nie żartuj, jakby ich współpracownikowi coś się stało, to przecież wiedzieliby.
pochwycony (191 punktów)

No ale ja wpłaciłem konkretna kasę, ktoś ją wziął i zamilknął - czy to nie powód żeby zareagować?? W sumie jest to zawarcie transakcji. Jechać tam, czy na policje z tym iść?!
Jadwiga Nos (40 punktów)
(zablokowany)
>Jechać tam, czy na policje z tym iść?!
Ja bym pisała tu na forum, w końcu ktoś odpowie, może mają jakiś przejściowy problem kompetencji...
pochwycony (191 punktów)
>>Jechać tam, czy na policje z tym iść?!
>Ja bym pisała tu na forum, w końcu ktoś odpowie, może mają jakiś przejściowy problem kompetencji...

To żem uczynił. Pisałem na wszelkie możliwe adresy - bez reakcji.
Trochę to słabe, bo maila z numerem konta ktoś jednak dał rady wysłać.
Jadwiga Nos (40 punktów)
(zablokowany)
>Trochę to słabe, bo maila z numerem konta ktoś jednak dał rady wysłać.
Czyli właśnie słabe to nie jest...
pochwycony (191 punktów)
Czegoś tu nie rozumiem. Facet od księgarni zniknął z pieniędzmi jak kamień w wodę - żadnego kontaktu; telefonu podanego na stronie nikt nie odbiera, na maile nikt nie odpisuje, również na maile do witryny Racjonalista. Co jest grane?
Czy przykazanie NIE KRADNIJ obowiązuje tylko wierzących? Przecież jest tu jakiś admin i zapewne zna pana Mariusza Gawlika!!! Obudź się panie Adminie!
Do pana Mariusza zastukają wkrótce smutni panowie w mundurach, ale o co w tym chodzi??
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Przepraszam za tę sytuację. Przejściowy problem. Awaria maszyny do kubków - nie wiem kiedy będzie sprawna. Pan dostał dane do wpłaty przed awarią, a drugi pan zamówił po awarii i nie wpłacał. Zamówienie książkowe - poszło dziś wraz z bonusem za oczekiwanie. Zamówienie na kubek - zwróciłem 33 zł na konto. Za jakiś czas te kubki będą.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365