>Witam, mam problem z realizacją zamówienia w sklepie Racjonalisty. Złożyłem już dosyć dawno dwa >zamówienia, wpłaciłem pieniądze i zero odzewu. Na maila nikt nie odpowiada, telefon jest głuchy. Czy >ktoś tez miała tego typu problem?
Ja nie dostałem numerów kont bankowych, więc pieniędzy nie wpłaciłem, ale potwierdzam że coś nie gra.
|