Jak przywrócimy moderatorów to i wrócą uzasadnienia, które nie są zresztą typową cechą forów internetowych. Dziś wystarczy przyjąć prostą regułę, że jeśli ktoś przychodzi tutaj dla merytorycznych dyskusji to nie ma potrzeby obawiać się banów. Kto zaś miast polemik i dyskusji preferuje atakowanie portalu lub ataki personalne - szybko zakończy swój pobyt. I jeśli chce powrócić ponownie musi napisać do administracji forum z sensownym wyjaśnieniem, które pozwoli uwierzyć, że dalszy udział w dyskusjach będzie merytoryczny.
|