>W zasadzie, gdyby być wrednym to sam się o prosisz - brakiem ogólnie przyjętych zasad kultury. Nie tworzę na tym forum wątków i nie piszę postów, w których pluję en masse na ateistów, religiantów, kobiety, Żydów czy jakąkolwiek grupę ludzi. Napisałem o konkretnym prostaku, bo zachowuje się na forum po prostacku, takie są fakty. Tobie to najwyraźniej nie przeszkadza i nie widzisz (lub udajesz), że prostak łamie regulamin forum, za to przyczepiłeś się do mnie. Mam to gdzieś, ale cieszę się, że ujawniłeś coś ważnego o sobie.
|