>Co znaczy pojęcie "znaczenie"? Mamy tu pewien problem, bo >nadając znaczenie pojęciu "znaczenie" wiemy czym to >znaczenie jest. W jaki sposób więc jest to możliwe? Czy to >jakiś cud?
Ależ oczywiście. Dokonany w ramach tak zwanej umowy społecznej, konwencji. Dlatego właśnie owo pojęcie nazywa się "znaczenie", a nie "botrybolka" (na przykład).
Takie ładne imię, a takie pytania zadajesz?
|