Wycieczka racjonalistów "Puszcza Słupecka". Zbiórka godz:10:00 13-05-2012 (niedziela) na końcowej pętli autobusów 120 i 134. Trasa: Olesin - Rezerwat "Łęgi Czarnej Strugi" - "Dęby gajowego" - "Bobrowa polana" - łąki wokół puszczy - Olesin. Długość ok 16 km. Przewidywany czas przejścia 6 godz. Dojazd autobusem 134: ztm.waw.pl(*)=1013&o=13&d=2012-05-13&h=9.25 Lub 120: ztm.waw.pl(*)=1&g=97&n=1028&o=11&h=8.56&k=B
Uwaga:Mogą być komary więc warto wziąć coś na nie.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Chciałam spytać, czy wycieczka jest nadal aktualna. A jeśli tak, to czy każdy sympatyk racjonalisty jest mile widziany, czy też spotkanie jest dla tych bardziej wtajemniczonych?