>Ta rozmowa pokazała, że można rozmawiać na te tematy w sposób kulturalny, bez napinki. Właśnie takie debaty chciałoby się oglądać w TV, jednak powątpiewam czy to jest realne ze względu na ciśnienie oglądalności... W TV musi być show, a szkoda... Bo ja wiem? Rozmowa bez napinki, zakończona bez żadnej puenty. Jeden sądzi tak, drugi sądzi inaczej, prowadzący nie ma zdania. Pytanie kontrowersyjne słuchacza - komentarz księdza: na to chyba nie warto odpowiadać, brak sprzeciwu, koniec tematu. Ateizm to też wiara, konsensus. Do widzenia, dziękujemy za uwagę.
|