W tym roku ma postanowienie, że przeczyta książkę. Tak. Jedna pojedyncza książka. Jako dziecko i nastolatek czytał HP, Igrzyska Śmierci i Władcę Pierścieni (całą serię). Jest wielkim graczem, ale chce się rozwijać. Biorąc to pod uwagę, wyobrażam sobie, że skłaniałby się ku gatunkowi fantasy lub science-fiction, ale nie mogę sobie wyobrazić, że byłby zainteresowany książkami takimi jak seria ACOTAR, która zawiera także romans. Ma 34 lata i interesuje się książką tradycyjną lub audiobookiem! Bardzo chciałabym go zachęcić do czytania. Jaką książkę poleciłabyś dla niego, a która może wzbudzić jego zainteresowanie!? TIA! |