Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nie przeczytałem żadnej książki od 4 lat

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
11-01-2024 09:14swosin (3 punktów)Nie przeczytałem żadnej książki od 4 lat
Przez całe moje młode lata byłem maniakiem książek, a gdy zacząłem studia, dostałem telefon i dosłownie po prostu przestałem czytać i skupiłem się na psach. Zwykle lubię książki bardzo mainstreamowe, takie jak Igrzyska Śmierci, Harry Potter, Dan Brown itp.

Chcę zacząć czytać w tym roku, chcę czytać książkę co miesiąc i będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Prosiłbym również o sugestie co mogę zrobić inaczej. Próbuję opuścić Instagram i używać Goodreads jako substytutu mediów społecznościowych. Dzięki!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Szerszeń85 (1 punktów)
>Przez całe moje młode lata byłem maniakiem książek, a gdy zacząłem studia, dostałem telefon i
>dosłownie po prostu przestałem czytać i skupiłem się na psach. Zwykle lubię książki bardzo
>mainstreamowe, takie jak Igrzyska Śmierci, Harry Potter, Dan Brown itp.
>Chcę zacząć czytać w tym roku, chcę czytać książkę co miesiąc i będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
>Prosiłbym również o sugestie co mogę zrobić inaczej. Próbuję opuścić Instagram i używać Goodreads
>jako substytutu mediów społecznościowych. Dzięki!

Poczytaj może książki z rozwoju osobistego...
swosin (3 punktów)
Usunięte przez moderatora

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365