Racjonalista - Strona głównaDo treści
Gorąca prośba do forumowiczów

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
16-01-2008 21:30Annia (8 punktów)Gorąca prośba do forumowiczów
Ocena 2 na 2
Witam

Jestem studentką trzeciego roku Socjologii na Akademii Górniczo-Hutniczej. Obecnie piszę pracę licencjacką na temat „Genezy postaw ateistycznych wśród młodzieży studiującej”.
W związku z tym zwracam się z gorącą prośbą do młodych ludzi, którzy deklarują siebie jako ateistów, agnostyków bądź racjonalistów i którzy zgodziliby się udzielić mi wywiadu.
Wywiad byłby oczywiście przeprowadzony anonimowo, a materiały uzyskane w czasie jego trwania posłużyłyby mi jedynie do celów naukowych.
Wszystkie osoby pochodzące z Krakowa albo okolic, które zechciałyby się ze mną spotkać i porozmawiać, bardzo proszę o kontakt drogą mailową.


Mój adres mailowy: moc.liamg@aksnibyzs.aina
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Michał C. (323 punktów)

Hmm, przyjemność dla mnie wielka jak widzę gdy młodzi inteligentni ludzie piszą prace na tak ważne tematy..

Tym większa radość gdy okazuje się, że w naszym "mało-świeckim" państwie jest w ogóle możliwość pisania na taki temat..

Powodzenia życzę..

ps: "Uśmiechnij się do świata.. a świat uśmiechnie się do ciebie.. "
piątek (1035 punktów)
Mogę takiego wywiadu udzielić, drogą mailową,może troche po fakcie, ale gratuluje dostanie sie do AGH.

"Ja jeden na milion, Ty jeden z miliona"
True_Q (1471 punktów)
Ja też mogę drogą elektroniczną. Mimo, że na codzień w Krakowie studiuję to teraz "rezyduję" za granicą akurat
bezniku (1690 punktów)
>Witam
>Jestem studentką trzeciego roku Socjologii na Akademii
>Górniczo-Hutniczej. Obecnie piszę pracę licencjacką na
>temat "Genezy postaw ateistycznych wśród młodzieży
>studiującej".
>W związku z tym zwracam się z gorącą prośbą do młodych
>ludzi, którzy deklarują siebie jako ateistów, agnostyków
>bądź racjonalistów i którzy zgodziliby się udzielić mi
>wywiadu.
>Wywiad byłby oczywiście przeprowadzony anonimowo, a
>materiały uzyskane w czasie jego trwania posłużyłyby mi
>jedynie do celów naukowych.
>Wszystkie osoby pochodzące z Krakowa albo okolic, które
>zechciałyby się ze mną spotkać i porozmawiać, bardzo proszę
>o kontakt drogą mailową.
>Mój adres mailowy: moc.liamg@aksnibyzs.aina

Ja moge ci udzielic wywiadu m@ilowo
Annia (8 punktów)
Dziękuję bardzo za odpowiedź

Jeżeli nie istnieje możliwość przeprowadzenia takiego wywiadu na żywo to oczywiście bardzo chętnie porozmawiam drogą mailową.
Zatem, bardzo proszę wszystkie osoby zainteresowane, o kontakt e-mailowy.

Pozdrawiam

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365