>No dobra... >Co masz do przekazania? >Bardzo mnie wk* wątki zakładane ch* wie dla kogo i ch* wie po co.
To wybacz, że Cię wk*. Jestem zszokowana tym co przeczytałam.Tym, jak ludzie manipulują faktami dla własnych korzyści, aby udowodnić swoje racje, często niesłuszne.
Jak wp* się w cudze życie z butami, nie szanując prywatności.Jak szukają taniego rozgłosu.
Po prostu szperałam w sieci, i natrafiłam na tekst, który mnie zbulwersował i chciałam się nim podzielić.
Jeżeli ten wątek jest wg moderatorów założony ch* wie po co i ch* wie dla kogo to przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby go usunąć.
|