Racjonalista - Strona głównaDo treści
Młodzi jednak chcą krzyży...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
30-12-2009 00:06molly_grue (35 punktów)Młodzi jednak chcą krzyży...
I znowu spisek GW....
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

molly_grue (35 punktów)Odp: Młodzi jednak chcą krzyże...
30-12-2009 00:34 
 Ocena 7 na 7
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
No dobra...
Co masz do przekazania?

Bardzo mnie wk* wątki zakładane ch* wie dla kogo i ch* wie po co.
molly_grue (35 punktów)
>No dobra...
>Co masz do przekazania?
>Bardzo mnie wk* wątki zakładane ch* wie dla kogo i ch* wie po co.

To wybacz, że Cię wk*.
Jestem zszokowana tym co przeczytałam.Tym, jak ludzie manipulują faktami dla własnych korzyści, aby udowodnić swoje racje, często niesłuszne.

Jak wp* się w cudze życie z butami, nie szanując prywatności.Jak szukają taniego rozgłosu.

Po prostu szperałam w sieci, i natrafiłam na tekst, który mnie zbulwersował i chciałam się nim podzielić.

Jeżeli ten wątek jest wg moderatorów założony ch* wie po co i ch* wie dla kogo to przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby go usunąć.
30-12-2009 01:00 
 Ocena 3 na 3
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
Wybacz, jest też inny post z podobnym nawiązaniem.
Nie zrozumiałem intencji, warto coś więcej napisać zakładając wątek

Podobne argumenty wywlókł znajomy ksiądz, widać oponenci schodzą do poziomu brukowców.

Gdybym był tak znaną osobą to w pierwszych dniach 2010 roku by napisano "wredny ateista J.S. bawił się w czasie Sylwestra z członkinią kościoła Ś.J. po czym grzeszyli do godz. 11:15"
Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>I znowu spisek GW....

Proponuję zamknąć ten wątek - jest strasznie... niechlujny!
I tak też się... ciągnie!
Na ten sam temat jest drugi założony tak... jak należy!
Tytuł wątku: Low Blow www.racjonalista.pl/forum.php/s,283223
Nie ma sensu tematu... dublować!

Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
placownik (17853 punktów)

   Podzielam Twój pogląd i dlatego, pomimo iż ten drugi wątek był drugi to ten pierwszy, pomimo że był pierwszy - zamykam.


Niech strój słów podkreśla urodę myśli

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365