Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dowcip tygodnia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
15-03-2012 21:29Koraszewski (82900 punktów)Dowcip tygodnia
Ocena 15 na 15
Syryjskie ministerstwo spraw zagranicznych stanowczo potępiło izraelskie ataki na Gazę i wezwało międzynarodową społeczność do wywarcia nacisków zmierzających do ich natychmiastowego wstrzymania. ( www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4202617,00.html )
Jeszcze lepszym dowcipem jest jednogłośna decyzja Rady Praw Człowieka ONZ zatwierdzająca raport chwalący nieistniejący już rząd Kaddafiego za osiągnięcia w dziedzinie praw człowieka. blog.unwat(*)raising-qaddafi-rights-record/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

pompa (524 punktów)
Mieszkasz Pan w Izraelu?
16-03-2012 11:52 
 Ocena 9 na 9
Koraszewski (82900 punktów)
Nie, na polskiej wsi, a dlaczego pan pytasz?
16-03-2012 16:15 
 Ocena-3 na 3
pompa (524 punktów)
>Nie, na polskiej wsi, a dlaczego pan pytasz?

Bo pan tak tym Izraelem mocno się interesuje. Zaciekawiło mnie skąd się wzięło to zainteresowanie.
16-03-2012 16:36 
 Ocena 4 na 4
Koraszewski (82900 punktów)
Tu akurat pisałem o Syrii i Libii, a Panu się wszystko z Izraelem kojarzy, ciekaw jestem dlaczego?
BlackLife (121 punktów)
>Jeszcze lepszym dowcipem jest jednogłośna decyzja Rady Praw Człowieka ONZ zatwierdzająca raport
>chwalący nieistniejący już rząd Kaddafiego za osiągnięcia w dziedzinie praw człowieka.
Może należy mu przyznać pośmiertnego Nobla? W końcu drugi taki obrońca praw człowieka już się nie pojawi...
16-03-2012 18:22 
 Ocena 1 na 1
Paweł Fakowski (58 punktów)
>...już się nie pojawi...

Zbyt prędko...

:D

Strefa9 - Portal Fantazji i Faktu
poczytaj na fejsie...
balon000 (504 punktów)
>Syryjskie ministerstwo spraw zagranicznych stanowczo potępiło izraelskie ataki na Gazę i wezwało
>międzynarodową społeczność do wywarcia nacisków zmierzających do ich natychmiastowego wstrzymania. (
>www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4202617,00.html )
>Jeszcze lepszym dowcipem jest jednogłośna decyzja Rady Praw Człowieka ONZ zatwierdzająca raport
>chwalący nieistniejący już rząd Kaddafiego za osiągnięcia w dziedzinie praw człowieka.
>blog.unwat(*)raising-qaddafi-rights-record/

Ja znam lepszą historię z przed chyba 2 lat.

Korea Północna to kraj gdzie internet jest całkowicie zakazany. Używać go mogą jedynie osoby zajmujące się zawodowo kontaktami z zagranicą i tylko za zgodą Partii.

Część z tych osób prowadzi północnokoreańskie strony WWW dla zagranicy.
Korea Południowa kiedyś zablokowała Północnej konto na znanym portalu społecznościowym na którym wychwalano ustrój Korei Północnej i wolności obywatelskie tam panujące(co w Korei Południowej jest nielegalne jako propagowanie totalitaryzmu),

Korea Północna w odpowiedzi zrobiła krzyk że Południe cenzuruje internet, że w erze informacji tylko idioci tak robią etc.


Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365