Racjonalista - Strona głównaDo treści
Multimedia w świecie dziecka. 22-23 maja

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
19-05-2012 16:27Mariusz Agnosiewicz (moderator)Multimedia w świecie dziecka. 22-23 maja
Technologie informacyjne i nowoczesne multimedia na stałe zagościły w polskiej szkole. Można się o tym przekonać uczestnicząc w Międzynarodowej Konferencji "Multimedia w świecie dziecka. Aspekty pedagogiczne i społeczne" organizowanej przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Konferencja kierowana jest do środowisk oświatowych, nauczycieli, wychowawców i rodziców. Jej celem jest określenie obszarów, zasad i metod stosowania multimediów w nowoczesnym, skoncentrowanym na dziecku, zinformatyzowanym środowisku edukacyjnym oraz roli mediów elektronicznych w codziennym funkcjonowaniu dzieci. Do udziału w Konferencji zaproszono wielu znakomitych gości, przedstawicieli świata nauki reprezentujących dziedzinę pedagogiki mediów, którzy będą dzielić się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. Niezwykle ważnym atutem Konferencji będą warsztaty metodyczne dla nauczycieli obejmujące szkolenia w zakresie praktycznych aspektów zastosowania technologii informacyjnej i multimediów w edukacji dzieci. W trakcie Konferencji przewidziano wiele atrakcji, m.in. wideokonferencję pomiędzy szkołą, w której dzieci będą się uczyły w pracowni wyposażonej w notebooki i tablicę interaktywną a uczelnią. Przewidziano również losowanie wśród uczestników nagród w postaci materiałów multimedialnych przeznaczonych dla szkół. Konferencja odbędzie się w dniu 22 i 23 maja br. w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Cieplaka 1c. Organizatorzy Konferencji zapraszają wszystkie osoby zainteresowane unowocześnianiem polskiej edukacji. Szczegółowe informacje o Konferencji można znaleźć na stronie www.wsb.edu.pl/multimedia.
Konferencja została objęta patronatem honorowym przez:
Minister Edukacji Narodowej Krystynę Szumilas
Wojewodę Śląskiego Zygmunta Łukaszczyka
Marszałka Województwa Śląskiego Adama Matusiewicza
Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej Zbigniewa Podrazę
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365