To pomyłka - zapomniałem, że już wcześniej wkleiłem informację o tym spotkaniu Ale skoro nie mogę skasować wątku, to będzie to przypomnienie dla tych, którzy mają tak słabą pamięć jak np. ja...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.