Racjonalista - Strona głównaDo treści
Racjonalista

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
24-03-2020 21:19Koraszewski (82900 punktów)Racjonalista
Kwartanik elektroniczny. Ostatni artykuł z 16 stycznia 2020. W tym czasie ok. 30 postów Arminiusa (Lecha Kellera), głównie intelektualne wytryski nadwornego antysemity, ostatni sugeruje spiskowe wyjaśnienia pojawienia się koronawirusa (to dopiero się nazywa racjonalizm!). Pierwowzory znajdujemy w prasie arabskiej. Więcej w podlinkowanym materiale www.memri.(*)-israel-against-their-enemies:
"This virus is surely an outcome of the Jews' concealed hatred for the entire world, and its spread in the U.S. is meant to demonstrate this and to serve as a weapon for the contractor Trump in the upcoming election, so as to ensure his reelection in return for the [favors] he bestowed upon the colony of Israel, the Khazar, Zionist, Jewish terrorist [entity]. Chief of [these favors] were the Deal of the Century, [and measures and statements regarding] Jerusalem, the Golan and the settlements. When the Jews ignited the conflagration of World War I, they won the Balfour Declaration, and when they started the conflagration of World War II, they won the establishment of their Khazar colony in Palestine. [Now] they want to start the conflagration of a third [world] war, in order to declare the establishment of the greater Jewish kingdom of Israel – and here we are, living in an atmosphere of a third world war, in which the military and political horizons of the regional and domestic conflicts are sealed, while the economic stagnation grows worse by the day due to rising prices and the political stagnation.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)tako rzecze nadworny
>W tym czasie ok. 30 postów Arminiusa (Lecha Kellera)...

Lech Keller??? Sprawdziłem z ciekawości w sieci. Wyszło, iż jest taki człek w Australii i jest zawołanym "lemologiem". To nie mogę być ja. Z Lema cenię sobie tylko "Szpital przemienienia". Cała jego fantastyka nie rusza mnie. Poza tym facet miał cuchnący epizod zafascynowania stalinizmem. In nuce: to nie ja.

>wytryski nadwornego antysemity....

Nadwornego??? To na dworze jakiego władcy tak "tryskam"???

>ostatni sugeruje spiskowe wyjaśnienia pojawienia się koronawirusa (to dopiero się >nazywa racjonalizm!).

Kiedyś, pamiętam, w podstawówce nauczyciel historii - komunista twierdził - zapytany - iż pogląd o tym, iż Lenin et consortes (w tym wielu Żydów) zostali przez Niemców dostarczeni do Petersburga w zaplombowanym wagonie to bzdura typu spiskowa teoria dziejów. Potem się okazało, iż bzdurą wierutną było zaprzeczanie temu faktowi historycznemu. Od tamtego czasu bardzo poważnie traktuję wszystkie spiskowe teorie dziejów - co bynajmniej, naturalnie, nie oznacza, iż łatwowiernie od razu, bez weryfikacji i "próby ognia" - daję im posłuch.
Tytułem wyjaśnienia nadmieniam, iż podlinkowany materiał z mojego wątku - nie pochodzi z prasy arabskiej
hanging_bishop (1112 punktów)Odp: Racjonalista
Keller ma na imię Edek!

Dowód: m.youtube.(*)B7HJvUWMQ&list=LL&index=8&t=0s
27-03-2020 21:45 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)a imię jego jest....
>Keller ma na imię Edek!

Pan Koraszewski wyraźnie napisał o "Lechu Kellerze". Proszę nie suponować, iż pan Koraszewski nie wie o czym/kim pisze - to wielce nieprzyzwoite.

"Kwartanik elektroniczny. Ostatni artykuł z 16 stycznia 2020. W tym czasie ok. 30 postów Arminiusa (Lecha Kellera)..."
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)
Odp: Racjonalista

   Być może masz nieadekwatne oczekiwania wobec środowiska aktywnych tu publicystów i juzerów? Na przykład, ja interesuję się męskimi dziwkami, gejowskim porno, szopenologią, propagandą i psychotroniką. Tematy żydowskie mi nie imponują. Jeżeli przyjdzie czas, by wybijać Żydów, Niemców i Francuzów, co w Europie zdarza się regularnie, to republikańskie postawy zdecydują we mnie o wyroku historii. Czego innego oczekujesz?
****** *******

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
25-03-2020 18:53 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)mistrz paradoksu?
>    Być może masz nieadekwatne oczekiwania wobec środowiska aktywnych tu publicystów i juzerów? Na przykład, ja interesuję się męskimi dziwkami, gejowskim porno, szopenologią, propagandą i psychotroniką. Tematy żydowskie mi nie imponują. Jeżeli przyjdzie czas, by wybijać Żydów, Niemców i Francuzów, co w Europie zdarza się regularnie, to republikańskie postawy zdecydują we mnie o wyroku historii. Czego innego oczekujesz?

Oskar Wilde, mistrz paradoksu, złożyłby panu głębokie uszanowanie.
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)
Odp: mistrz paradoksu?

>Oskar Wilde, mistrz paradoksu, złożyłby panu głębokie uszanowanie.

   Co wcale nie paradoksalne - nie potrzebuję takich uniżonych wyrazów ani z przodu, ani z tyłu. Mój kochaneczek na dziś to Erwan Lamour, ale za daleko, za drogo, za dobrze, za mało, za dużo... Nie dogodzisz!
****** *******

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
25-03-2020 18:56 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)Odp: Racjonalista
> masz nieadekwatne oczekiwania wobec środowiska aktywnych tu juzerów?
czemu ty, pastuch świń, używasz niezrozumiałych dla mnie słów?

> ja interesuję się męskimi dziwkami, gejowskim porno, szopenologią, propagandą i psychotroniką.
ja rajem i nie mam z kim popisać

> Tematy żydowskie mi nie imponują.
powinniśmy brać z nich przykład, tylko u nich udała sie komuna, raj na ziemi, kibucu

szukanie raju, moim celem
25-03-2020 21:15 
 Ocena 1 na 1
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

>czemu ty, pastuch świń, używasz niezrozumiałych dla mnie słów?

   Dobry początek dla poematu w stylu Childe Harolda.

>ja rajem i nie mam z kim popisać

   Bo męskie dziwki i gejowskie porno to nie raj, niestety...

>powinniśmy brać z nich przykład, tylko u nich udała sie komuna, raj na ziemi, kibucu

   Żydzi już dawno sprzedali swój kraj bankierom. Stąd Izrael to komuna dla bogaczy. Reszta zdycha jak zawsze. Nawet porno mają słabe, bo dziwki wygłodzone i niedorozwinięte fizycznie. Tylko polskie porno ma biedniejsze klimaty. Żal patrzeć - wszystko chude, tylko oczyska ogromne, jak u głodomorów.
****** *******

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
26-03-2020 20:19 
 Ocena 1 na 1
hanging_bishop (1112 punktów)
>czemu ty, pastuch świń, używasz niezrozumiałych dla mnie słów?

Oszaleć? - Ej, Panowie, strzeżcie się, Panowie!
U was usta wymowne, wiele nauk w głowie,
A patrzcie, głowa mądra w prochu się taczała,
I z tych ust, tak wymownych, patrzaj - piana biała.
Słyszałem, co on śpiewał, ja słów nie pojąłem,
Lecz było coś u niego w oczach i nad czołem.
Cieślański (994 punktów)
>Kwartanik elektroniczny. Ostatni artykuł z 16 stycznia 2020. W tym czasie ok. 30 postów Arminiusa, nadwornego antysemity...
encyklopediafantastyki.pl/index.php/Lech_Keller

Ja naszedłem zaś takiego,
Z aparthidem zetkniętego.
Ani hajtla ni ze stali,
Tylko może tam wpuszczali?
Jak w tym czasie enigmrował,
Do komunii pełen złości,
Jaki szef zoolidarności?
Biali Niemcy już uciekali,
Nadchodziło wyzwolenie,
Naród zaczął na poważnie marzyć..
pozbyć się, łajd white zbrodniarzy

Widać przecie że to nie ten.
Wprawdzie bródka kuklinowska,
Nie wygląda by na rozkaz...
Że tam w jakimś, kadr szkolenia?
Nie ma cienia podejrzenia.
Impexmetal? Bez wartości, tani detal.
A że tera, znowu w Łodzi?
A co. Komu toto szkodzi?
Uczył się bez całe życie,
Filozofii Lema fan?
A kto nie był,
Ja?, czy pan?

Są kelnerów całe kupy.
Po co zaraz pluć do zupy?
W nos Pinokia walić z grzywki?
Jak rasista spod przykrywki,
Lać mocz mocy na prawe drewno,
I tak jemu, wszystko rybka.
PESEL, cyfrą zaszłe przytka
Ten czy inny? Szmul? Czarodziej?
Czasu wspominania szkoda.
Co rok bardziej czysta woda.

Pan fantasta czy borodziej pruchnik?
Ergates faber, jak w zbożu chaber?
Pod ochroną, ale szkodnik?
Wytnie każdy, z dębów młodnik.
"Dzieje grzechu" z miasta Łodzi.
Co też się w tych głowach płodzi?

Cierpko baczę, na swawole,
Że jakoby Lech był Bolek
Rebe czy też hrabin Pruski?
Jego mame...? sołdat ruskij?
Ciężko było za komuny.
Gdy wciąż drgały wojny struny?
Albo może oddać musiał,
Eine kraftwerk, po dziadziusiach?

Gdzie nie spojrzeć, wszędzie sprzeczka.
Satyra satyrów w krótkich majteczkach?
Zero racjonalnych racji,
kiedy w ruchu młot lustracji.
Głowa siwa, lustrzyca dręczy,
Nie łap za brzytwę, kiedy już klęczysz.
To jest cios poniżej pasa.
Tak od razu ciąć, jak tasak.
Ten w Londynie, a ten w Pretorii,
Rasistowskich, ciąg, teorii.
Zaplujecie się na amen.
A to ten sam  Depa rtament
"Palietieli w zapamnienia" ?
Tu nie film o Wiosny mgnieniach
Czas urazy dawne zabyt',
Kwiatki wsadziś, liście zgrabić,
Miasta wsi a wioski miastu,
Oddać honor. Pili czas, tu.
Zawrzeć zgody, jak rozumni,
A nie! Czekać wieka trumy.
Które wszystkich oswobodzi.

"Stawki większej..." taka glossa,
Keller był znajomym Klossa.
Germanicus. Nie mientki Gall.
W korupcyjnych ciur wermacht'cie.
Stracił svojski byt przez szmal.
W dość, niehonorowym akcie. 
Bo kasztanek chciał z Pigalle,
Potknął się o babci kapcie.
Albo całkiem inszy szwab.
Ile losów, tyle Klossów.
natemat.pl(*)wy-zostal-niemieckim-generalem

bóg jest oszustwem
534769644 byś była mi Bóstwem
Cieślański (994 punktów)
>Kwartanik elektroniczny. Ostatni artykuł z 16 stycznia 2020.

Kiedy bryka polityka,
a na stule czeci liter,
każden kielern ma inszy feler.
West thnołłł Sellers Peter.

m.youtube.com/watch?v=nTIABJUcYvQ

Kolejne opus relikt, hgfiejne?
Zafajanscynowany zbożnymi wSORcami?
Nawiedzony gdy był młody,
Intel, actually miśtyk,
www.comput(*)64/Sister-Mary-Kenneth-Keller/

Stawał tuta do zwarcia,
W saunie z Biesami, w zapasy.
W Octopus garden, cud urody,
POPiSne, wszystkim dawał, dowody.
Gdy gromił "Żydokomunę" przypał,
mojsze, miał wzwody,
moszny moszny pan's?
"Jak hartujecie mu stal"
Rozkosze czuje jak Azja pal
Widać głębokie ślady dłuta,
jeho kanonów, - abrazji.
Bo swoje był zrobił,
Wasz Sztywny pal Azji.
On już, tylko tęskni, for(um)sowy'nych. racji,
bliztkriegu starć z oracjami,
Kraftmagii wiadomej formacji.
Pieszczot oralnych ego,
Kędy, Ken garbi skórę Barbi,
A każdy sywfuj, każdego innego.
Zazdrosnym pluciem plotek.
W zbiorowej...full harmoni uczuć.
I tylko popitki z piwa ubywa.

www.thekellersisters.com/
Z resztą co to za różnica,
U Johana on Piwnica,
Tu mną karpnął światły zdziw,
"Nie dla wina a dla piw!"

Mózg mój, 60 lat -a dziewica?
Dopiru, zatrybił, że proto.pl...winnica?
Przez pośladkowy poród... Hłam?
Jak ja z nim, gienijuś, tera być mam?

Kumać bozony, czy cen gruli -matmę,
Wieśdź z relignijnom prywatą, VAT-fę,
Na antypody via światłowody nieść.
Cieślańskich fernsetów odwetu return.

Jasności neuronów? Z ognistej wody.
Od dziś, zmiast jeść, pić bede musiał.
Pieść Spirytusie synapsy Jerzusia.
Jak oświecenia panzerną pięść.

Aldehyd octowy? Ee!
Nic groźnego.
To się wysiusia.
Jak zbędny ból głowy,
po bimber-soczusiach Andyego.

Podczas pandemi zaraza kłótni?
W domach, po kątach, pod nickiem butni?
Tu jawności wymogi, jak but z lewej nogi.
A gdzie przyłbica uczciwie otwarta,
By miło było bez kantów jak, w kartach.

Ten co mu niegdurzy już powróz nam szyję,
Bić może z namierzania postfaszystów żyje?
Zamieszcza osobiście antysemickie rzygowiny,
provocanda, z zasady zasadzek, polowania na wymioty?
By zarobić miast w mordę, na order, z tej przyczyny,
miss czart dobrej roboty, alter ego, wypitnie wybitnego?
Nie pora tu tera na pochłopne wnioski rodem z wioski.
A jestźli, Ratler Jurgend, ale pacjent specjalny troszki?
Pan redaktor jak w sklepie z porcelaną słoń?
A my powinniśmy pomocną dłoń doń?

I tu się chyba z tematu wycofię,
By zamiast filozofijować,
Trenować, snookera proffitness
Ze snikersem w Oliwi na Sophie.

bóg jest oszustwem
534769644 byś była mi Bóstwem
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>m.youtube.com/watch?v=nTIABJUcYvQ

Przydałoby się wyjaśnienie gdzie polityka ma swoje źródło:

youtu.be/Ss5S3yiGxg8

Polityka to walka o "swoje".
Tyle, że przeniesiona z poziomu rozrywania rywalowi mięśni i naczyń krwionośnych na poziom intelektualny.

Intelektualny poziom nie zmienia jej zabójczego charakteru.
Politycy załatwiają "brudną robotę" cudzymi rękami.

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365