Czytałam dzisiaj „Mój Rok Odpoczynku i Relaksu” i bardzo mi się podobała. Poczułem się, jakbym czytał swój własny, dowcipny monolog wewnętrzny. Potem zajrzałem do książki na goodreads i zobaczyłem, że bohater jest krytykowany jako zjadliwy, niesympatyczny dupek. No cóż, chyba jestem dupkiem! Proszę, poleć mi więcej książek, w których główny bohater jest jeden, żebym mógł przeczytać Twoje sugestie i rozkoszować się swoim dupkiem. Dodatkowe punkty, jeśli postać jest piękna lub bardzo mądra. Dziękuję  |