Racjonalista - Strona głównaDo treści
Książki z dupkiem w roli głównej?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
13-05-2024 18:11bagger (-2 punktów)Książki z dupkiem w roli głównej?
Czytałam dzisiaj „Mój Rok Odpoczynku i Relaksu” i bardzo mi się podobała. Poczułem się, jakbym czytał swój własny, dowcipny monolog wewnętrzny. Potem zajrzałem do książki na goodreads i zobaczyłem, że bohater jest krytykowany jako zjadliwy, niesympatyczny dupek. No cóż, chyba jestem dupkiem!

Proszę, poleć mi więcej książek, w których główny bohater jest jeden, żebym mógł przeczytać Twoje sugestie i rozkoszować się swoim dupkiem.

Dodatkowe punkty, jeśli postać jest piękna lub bardzo mądra.

Dziękuję
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

bagger (-2 punktów)
>Czytałam dzisiaj "Mój Rok Odpoczynku i Relaksu" i bardzo mi się podobała. Poczułem się,
>jakbym czytał swój własny, dowcipny monolog wewnętrzny. Potem zajrzałem do książki na goodreads i
>zobaczyłem, że bohater jest krytykowany jako zjadliwy, niesympatyczny dupek. No cóż, chyba jestem
>dupkiem! 19216811.cam/ 1921681001.id/
>Proszę, poleć mi więcej książek, w których główny bohater jest jeden, żebym mógł przeczytać Twoje
>sugestie i rozkoszować się swoim dupkiem.
>Dodatkowe punkty, jeśli postać jest piękna lub bardzo mądra.
>Dziękuję

I got this,...
Smuggler (45 punktów)
(zablokowany)
>Czytałam dzisiaj "Mój Rok Odpoczynku i Relaksu" i bardzo mi się podobała. Poczułem się,
>jakbym czytał swój własny, dowcipny monolog wewnętrzny. Potem zajrzałem do książki na goodreads i
>zobaczyłem, że bohater jest krytykowany jako zjadliwy, niesympatyczny dupek. No cóż, chyba jestem
>dupkiem!
>Proszę, poleć mi więcej książek, w których główny bohater jest jeden, żebym mógł przeczytać Twoje
>sugestie i rozkoszować się swoim dupkiem.
>Dodatkowe punkty, jeśli postać jest piękna lub bardzo mądra.
>Dziękuję

Forest gump

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365