Moralność urojoną głoszą chóry starców obleśnych, oficjalne stanowisko przedkładając; oficjalne stanowisko z potępieniem niepokalanego poczęcia bez miłosnego obłapiania. Modlić się o stan błogosławiony, a nie do lekarza chodzić i o in vitro prosić. Gorąca modlitwa sprawi, że przyjdzie anioł i zapłodni, a nie zapłodni to już trudno, widać bóg tak chciał i zaradzać temu nie lzia. Namnożyło się tych niepokalanie poczętych okrutnie i starcy w kłopocie, bo czyż należy się takiemu (albo i takiej) niepokalanie poczętemu chrześcijański pochówek, czy zwłoki na polu należy zostawić, żeby ptaki rozszarpały? A sakramenta, czy można dawać? Czy chrześcijanin naturalnie poczęty może poślubić kogoś niepokalanie poczętego? Czy niepokalanie poczęty do komunii może przystąpić? Potępić, wytępić, ogniem wypalić, bo grzech straszny takie niepokalane poczęcie. W zarodku lepiej zarazę zniszczyć zanim się rozpleni. W dodatku niebezpieczeństwo się pojawia. Że rosnące szeregi niepokalanie poczętych mogą uznać, że szatan jakiś w staruchów obleśnych wstąpił i egzorcyzmami będą chcieli diabła ze staruchów wypędzić. Nie będzie przyzwolenia na niepokalane poczęcia, nie będzie w błogosławionym stanie niewiasta chodzić, bez tego, żeby przez staruchów błogosławiona była, zgodnie z planem centralnym, przez pomazańców zatwierdzonym. Tak nam dopomóż Maryja, zawsze dziewica.
|