>>>www.kartaprawpodstawowych.org.pl Heh, widzę, że moderatorzy zadziałali i usuneli jeden z moich postów w tym wątku. ( Był nieczytelny ? ). Pozdrowienia śle i życzenia ! ( chociaż nie bożonarodzeniowe ). A teraz konkrety. >Idąc tokiem Twojego rozumowania trzeba by znieść wszelkie prawo, bo nie jest ono w 100% przestrzegane. Jeżeli uważasz, że ruchy na rzecz praw człowieka nic nie dały, to słabo znasz historię. Pisząc "pierdolić to " - miałem na myśli, że to nie wystarcza i nie próbuj pisać, że od czegos trzeba zacząć abypanowały równość, braterstwo i wolnośc ( ? - hehe cóż za szczytne hasła ). Takie deklaracje tworzymy ( My europejczycy ) już ile wieków ? ( słabo znam historie - heh ). W tym systemie mamy do czynieniea z prawem silniejszego. Polityka a etyka,; etyka a ekonomie, to jak woda i ogień - nie do pogodzenia ! Dla mnie to tylko świstek papieru - to dziłania, czyny - jak sam wspomniałeś ruchy na rzecz praw człowieka zmieniały sytuacje w niektórych opszarach globu. Nie politycy z uśmiechem na 5+ , nie politycy, którzy - nim podejmą jakąkolwiek decyjzę konsultują ją z Panem Bogiem ( heh Bill mówił, że trawe jarał, ale sie nie zaciągał, ale George - musial lapać jakieś konkretne buchy ). Aha, nie, nie jestem za zniesieniem wszelkiego prawa, JESTEM PRZECIW PUSTOSŁOWIU, Jestem za wcielaniem KPC w życie, ale jak to życie znam kończy sie na samym świstku, który uchwalony, ma uciszać nasze sumienia.
|