>Nie sądzę, aby ktoś tutaj wykonał za ciebie niemałą robotę bibliograficzną, ale powiedz może do czego ci te informacje? Nie chodzi mi o robotę bibliograficzną. Po prostu chcę trochę uzupełnić domową biblioteczkę a to się wiążę z poszukiwaniem książek w wielu antykwariatach, więc chcę wiedzieć, czego mam szukać, (czyli co zostało wydane i ewentualnie, w jakim wydawnictwie).
|