Nie wiem, kto zrobił to dziecko, na pewno nie ja. Wiem jedynie, że nie pisze Pan poprawnie po polsku. Radzę zaopatrzyć się w słownik i włączyć sprawdzanie pisowni w używanych programach. Dodatkowo korzystać z opcji podglądu, która ma taką opcję zaimplementowaną. W przeciwnym razie, będę kasował Pańskie posty. Jeśli nie zacznie Pan zwracać uwagi na polskie znaki, literówki, stylistykę i błędy, zacznę zwracać ją za Pana. Niestety, uporczywość w Pańskim postępowaniu skutkować będzie na dłuższą metę zablokowaniem Panu dostępu do forum.
Pozdrawiam
ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
|