Anglicy... tiaa Czy warto płakać po (great) Britain? Ale czy wolno śmiać się? Na pewno warto wyciągnąć wnioski. Popatrzmy, co nas czeka nowym 2021 r. - bo wiadomo, że w Polsce wiatr wieje z zachodu. To co dziś jest w GB, jutro będzie w PL. No, chyba że krnąbrni, dowcipni i kreatywni Polacy coś wywiną as usual. Tylko błagam, żadnej nowej Bitwy o Anglię. www.youtube.com/watch?v=eamlpLN8YeI |