Racjonalista - Strona głównaDo treści
I znowu ci *** Azjaci

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
27-01-2021 18:43Leonardoo (1099 punktów)I znowu ci *** Azjaci
Ocena 2 na 4
Gdy Europa i Ameryka zajmuje się świętą wojną plemienną o odróżnianie tyłka od przodka, w Azji znowu TO zrobili.
Azja znowu pobiła rekord w zakresie technologii.
www.youtube.com/watch?v=LVwOgx0ayFE

Gdy w europejskim CERN-ie bohatersko walczą z obluzowanymi kabelkami, a bezdzietne / bezpłodne kobiety domagają się prawa do zabijania dzieci, w Korei Południowej życie toczy się... normalnie.
Dzięki pracowitości, kompetencji i dobremu zarządzaniu Koreańczycy w tych dniach utrzymali w polu magnetycznym plazmę o temperaturze 100 milionów st. przez ok. 20 sek.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

zeniu73 (6483 punktów)
>... a bezdzietne / bezpłodne
>kobiety domagają się prawa do zabijania dzieci, w Korei Południowej życie toczy się... normalnie.

No nie tak normalnie, bo w 2019 sąd najwyższy stwierdził, że zakaz aborcji jest niezgodny z konstytucją. Także również południowokoreańskie bezdzietne / bezpłodne kobiety domogły się prawa do zabijania dzieci. Bezbożnice jedne.
okragly (21676 punktów)

>Dzięki pracowitości, kompetencji i dobremu zarządzaniu Koreańczycy w tych dniach utrzymali w polu magnetycznym plazmę o temperaturze 100 milionów st. przez ok. 20 sek.
Polki lubią Koreańczyków, Koreanki Polaków, powinniśmy sie mieszac
ź-men (42 punktów)
(zablokowany)
Czy zastałem moderatora - ZBRODNIARZA INTERNETOWEGO i koziego parcha w jednym?
DyktaFon (9281 punktów)
My jesteśmy na razie na etapie pozbywania się bajek o brodatym dziadku udzielającym sakramentów wszystkim grzecznym dorosłym. I to bez użycia pola magnetycznego. Jesteśmy więc krok przed Azjatami, bo oni jeszcze potrzebują tego pola magnetycznego...
szarley (54913 punktów)
> bezdzietne / bezpłodne kobiety

Krysia Pawłowicz?

A może twój idol Kaczrydzyk, który noce spędza przy dzieciach z downem?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
27-01-2021 23:18 
 Ocena-1 na 3
Leonardoo (1099 punktów)
>> bezdzietne / bezpłodne kobiety
>Krysia Pawłowicz?
>A może twój idol Kaczrydzyk, który noce spędza przy dzieciach z downem?

Nie byłbyś sobą, gdybyś nie doprowadził problemu do absurdu.
Spróbuję Ciebie naśladować:
Wyobraźmy sobie, że nie ma obowiązku prawa jazdy na samochód. Każdy może siąść za kierownicą i do przodu. Wiatr we włosach i adrenalina.
A co robić, gdy będzie wypadek i będą ranni. Otóż należy ich dobijać, żeby się nie męczyli i nie wymagali opieki. - Proste? Proste. - A więc, my wszyscy domorośli kierowcy, bez prawek i bez kursów, żądamy k* kategorycznie prawa do dobijania ofiar wypadków, których byliśmy sprawcami.

Zrozumiała analogia? A może za trudny przykład?
28-01-2021 07:59 
 Ocena 9 na 9
szarley (54913 punktów)
>>> bezdzietne / bezpłodne kobiety
>>Krysia Pawłowicz?
>>A może twój idol Kaczrydzyk, który noce spędza przy dzieciach z downem?
>Nie byłbyś sobą, gdybyś nie doprowadził problemu do absurdu.
>Spróbuję Ciebie naśladować:
>Wyobraźmy sobie, że nie ma obowiązku prawa jazdy na samochód. Każdy może siąść za kierownicą i do przodu. Wiatr we włosach i adrenalina.
>A co robić, gdy będzie wypadek i będą ranni. Otóż należy ich dobijać, żeby się nie męczyli i nie wymagali opieki. - Proste? Proste. - A więc, my wszyscy domorośli kierowcy, bez prawek i bez kursów, żądamy k* kategorycznie prawa do dobijania ofiar wypadków, których byliśmy sprawcami.
>Zrozumiała analogia? A może za trudny przykład?

Przykład z dupy wzięty i nie mający niczego wspólnego z tematem

Należy dołożyć wszelkich starań, aby nie dopuszczać do aborcji, ale ja nie mam nawet cienia odwagi, żeby stanąć przed kobietą, która ma urodzić ciężko chore dziecko, które umrze w mękach kilka dni po urodzeniu, lub trzeba mu będzie 50 lat zmieniać pieluchy i powiedzieć jej MUSISZ urodzić.

Jeśli ktoś chce, żeby kobieta urodziła chore dziecko, wolno mu ją przekonywać, ale nie zmuszać.Tym bardziej niemoralne jest zmuszanie jej przez kogoś, kto nie zaznał nieprzespanej nocy nawet przy drobnej gorączce dziecka.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
28-01-2021 18:10 
 0 na 2
Leonardoo (1099 punktów)

@szarley, z Tobą to mogę porozmawiać o strzelaniu w potylicę, o wyrywaniu paznokci, o kradzieży nazwisk i majątków oraz temu podobnych rozrywkach.
Ale o rodzeniu dzieci, to raczej masz małe pojęcie. O nieprzespanych nocach, o śmierdzących pieluchach itp. atrakcjach to mogli by takim jak Ty wiele opowiedzieć moi Rodzice. Moja matka urodziła dziewięcioro dzieci - wszystkie zdrowe, wykształcone i bez problemów z prawem.
A, zapomniałbym, wszystkie z tym samym, pierwszym i ostatnim, mężem. Taka tam, przeciętna katolicka polska rodzina.
Dożyła 90-tki w dobrym zdrowiu.
Jakieś pytania?
28-01-2021 18:57 
 Ocena 3 na 3
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Jakieś pytania?
Nie, przecież nie odpowiadasz.

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
28-01-2021 20:20 
 Ocena 4 na 4
szarley (54913 punktów)
>@szarley, z Tobą to mogę porozmawiać o strzelaniu w potylicę, o wyrywaniu paznokci, o kradzieży nazwisk i majątków oraz temu podobnych rozrywkach.
Skoro masz w tym doświadczenie... Ja nie mam i na ten temat rozmawiać nie mogę

>Ale o rodzeniu dzieci, to raczej masz małe pojęcie.
Tak jak i Ty, jesteś samcem

>O nieprzespanych nocach, o śmierdzących pieluchach itp. atrakcjach to mogli by takim jak Ty wiele opowiedzieć moi Rodzice.
Nie muszą, wiem co znaczy wychowywanie niepełnosprawnych dzieci, Twoi rodzice tego nie wiedzą

I nie muszę Ci zawiścić wychowania w wielodzietnej rodzinie
www.racjonalista.pl/forum.php/s,598947#w599382
Nas było siedmioro

>Taka tam, przeciętna katolicka polska rodzina.
U mnie tylko Matka była katoliczką, ojciec był raczej deistą z luterskiej rodziny

>Dożyła 90-tki w dobrym zdrowiu.
>Jakieś pytania?
Tak. Ile TY masz dzieci, ile w tym niepełnosprawnych?

I czy masz odwagę NAKAZAĆ małżeństwu, które wie o tym, że urodzi im się dziecko niepełnosprawne, żeby je przyjęli na świat?

Czy masz odwagę powiedzieć im , że do końca życia nie pojadą na wakacje, nie pójdą do kina, nie prześpią spokojnie całej nocy?

Czy masz odwagę powiedzieć to ludziom, którzy zostaną z tym dzieckiem SAMI!
Krysia Pawłowicz powie: Ja swoje zrobiłam, zakazałam aborcji
Mengele Kaczyński powie: Dostanę za to poparcie kleru w wyborach
Rydzyk powie: dajcie mi na nowego maybacha

A Ty? Zaopiekujesz się tym dzieckiem przez jedno popołudnie, żeby mogli pójść do kina?
Dołożysz do 600 zł opiekuńczego zasiłku rodzinie, w której jedno nie pracuje bo opiekuje się dzieckiem 24 godziny?
Zaoptujesz za budową integracyjnego przedszkola?

Ile niepełnosprawnych dzieci chowasz?

Nikt Ci nie wzbrania powiedzieć kobiecie, która ma urodzić dziecko z downem: Uródź i oddaj do adopcji ze wskazaniem na mnie. Uródź, a ja zafunduję ci opiekunkę.

Nikt Ci nie wzbrania.
Zrobiłeś to kiedyś?
Zrobił to któryś z "sędziów" od Przybłędskiej?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
28-01-2021 20:48 
 0 na 2
Leonardoo (1099 punktów)

Powiem ci tak konkretnie, bo już mnie nudzisz.
Te bajki o nieszczęśliwych kobietkach, które by chciały dobrze, ale tak jakoś wyszło... to możesz opowiadać swoim wnukom, o ile posiadasz. Dorosłym ludziom nie ***.

Propagowanie aborcji i obrzydzanie rodzicielstwa jest częścią światowej polityki patoelit, i nieświadomie, a może świadomie (raczej), wpisujesz się w tę nachalną propagandę. Dobrze wiesz, co czynisz. I ja też wiem.

Podżeganie do aborcji uważam za tak samo haniebne, jak niegdyś w hitlerowskich Niemczech podżeganie do mordowania Żydów. - Jakaś ideologia zawsze się znajdzie, ale tak naprawdę chodzi o to samo.

Ci sami ludzi, którzy dziś nawołują do mordowania dzieci z Downem, jutro będą nawoływać do mordowania ***. - Na pewno tego chcesz?
28-01-2021 21:24 
 Ocena 4 na 4
szarley (54913 punktów)
>Jakieś pytania?
Tak. Ile TY masz dzieci, ile w tym niepełnosprawnych?
Pytałeś o pytania to odpowiedz wicemistrzu ucieczek

>Powiem ci tak konkretnie, bo już mnie nudzisz.
Konkretnie , to uciekasz od argumentów jak Hamerlik
Uciekasz od pytań jak Hamerlik

Ile niepełnosprawnych dzieci wychowałeś?
Co dla nich zrobiłeś?

>Te bajki o nieszczęśliwych kobietkach, które by chciały dobrze, ale tak jakoś wyszło...
O jakich bajkach mówisz?

>Propagowanie aborcji
Znasz kogoś, kto propaguje aborcję?
Ja nie znam

>i obrzydzanie rodzicielstwa ...
... jest twoim urojeniem

Konkretne, sprowokowane przez Ciebie pytania:
Czy masz odwagę NAKAZAĆ małżeństwu, które wie o tym, że urodzi im się dziecko niepełnosprawne, żeby je przyjęli na świat?

Czy masz odwagę powiedzieć im , że do końca życia nie pojadą na wakacje, nie pójdą do kina, nie prześpią spokojnie całej nocy?

Czy masz odwagę powiedzieć to ludziom, którzy zostaną z tym dzieckiem SAMI!
Krysia Pawłowicz powie: Ja swoje zrobiłam, zakazałam aborcji
Mengele Kaczyński powie: Dostanę za to poparcie kleru w wyborach
Rydzyk powie: dajcie mi na nowego maybacha

A Ty? Zaopiekujesz się tym dzieckiem przez jedno popołudnie, żeby mogli pójść do kina?
Dołożysz do 600 zł opiekuńczego zasiłku rodzinie, w której jedno nie pracuje bo opiekuje się dzieckiem 24 godziny?
Zaoptujesz za budową integracyjnego przedszkola?

Cokolwiek ZROBIŁEŚ?
Polecam "katoliku" Mt 25.40
Ja przeczytałem i wiem to, czego Twoi rodzice nikogo nie nauczyli. Ty też nie.

>Podżeganie do aborcji
Znasz kogoś, kto podżega do aborcji?
Ja nie znam
Pytam o to co zrobiłeś, żeby to zło ograniczyć.

>Ci sami ludzi, którzy dziś nawołują do mordowania dzieci z Downem, jutro będą nawoływać do mordowania ***. - Na pewno tego chcesz?
Znasz kogoś, kto nawołuje?
Zrobiłeś coś dla dzieci z downem?

Czym chcesz przekonać małżeństwo do przyjęcia na świat dziecka z downem?
Obietnicą pomocy? Darowaniem swojego czasu, swoich środków?
CZYM? HIPOKRYTO!

Jedyne co robisz to obnosisz dumę, że Twoi rodziciele mieli 9 ZDROWYCH dzieci
(i głosisz, że grzechem jest jedzenie wieprzowiny w piątki)

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
28-01-2021 21:39 
 Ocena 4 na 4
szarley (54913 punktów)
Profesor Chazan doprowadził kiedyś do sytuacji w której matka urodziła dziecko , które zmarło po 4 godzinach konania w męczarniach. Był z siebie dumny, że nie doszło do aborcji
Czy ta kobieta zdecyduje się jeszcze kiedyś na dziecko?

Znajdziesz jeden szczegół różniący Chazana od Mengelego?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
29-01-2021 06:30 
 Ocena-1 na 1
Leonardoo (1099 punktów)
>Profesor Chazan doprowadził kiedyś do sytuacji w której matka urodziła dziecko , które zmarło po 4 godzinach konania w męczarniach. Był z siebie dumny, że nie doszło do aborcji
>Czy ta kobieta zdecyduje się jeszcze kiedyś na dziecko?
>Znajdziesz jeden szczegół różniący Chazana od Mengelego?
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

>
Bardzo fajne kwestie do rozstrzygnięcia przez specjalistów od Talmudu.
Mnie to wisi.
29-01-2021 08:30 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>Jakieś pytania?
Tak. Ile TY masz dzieci, ile w tym niepełnosprawnych?
Pytałeś o pytania to odpowiedz wicemistrzu ucieczek

>>Profesor Chazan doprowadził kiedyś do sytuacji w której matka urodziła dziecko , które zmarło po 4 godzinach konania w męczarniach. Był z siebie dumny, że nie doszło do aborcji
>>Czy ta kobieta zdecyduje się jeszcze kiedyś na dziecko?
>>Znajdziesz jeden szczegół różniący Chazana od Mengelego?
>Bardzo fajne kwestie do rozstrzygnięcia przez specjalistów od Talmudu.

Nie wiem co ma z tym wspólnego Talmud, ale może znajdź specjalistę od Talmudu i go zapytaj

Jak dotąd po prostu uciekłeś od pytań i argumentów, chowając się za Talmud

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
ź-men (42 punktów)
(zablokowany)
>Gdy Europa i Ameryka zajmuje się świętą wojną plemienną o odróżnianie tyłka od przodka, w Azji
>znowu TO zrobili.
>Azja znowu pobiła rekord w zakresie technologii.
>www.youtube.com/watch?v=LVwOgx0ayFE
>Gdy w europejskim CERN-ie bohatersko walczą z obluzowanymi kabelkami, a bezdzietne / bezpłodne
>kobiety domagają się prawa do zabijania dzieci, w Korei Południowej życie toczy się... normalnie.
>Dzięki pracowitości, kompetencji i dobremu zarządzaniu Koreańczycy w tych dniach utrzymali w polu
>magnetycznym plazmę o temperaturze 100 milionów st. przez ok. 20 sek.

NIe bardzo zrozumiałem z tego filmu na jakiej zasadzie ta energia miałaby byc darmowa i czysta skoro już od ponad 50 lat generuje potężne koszty.
To mniej więcej tak samo jakbym ładując u kogoś z sieci akumulatory przez 10 lat stwierdził, że to badania nad darmową energią

Wyniki badań zostaną prawdopodobnie wykorzystane w innych technologiach, które ktoś opatentuje a darmową energię zobaczymy jak przysłowiowa świnia przyslowiowe niebo.
DyktaFon (9281 punktów)

>Wyniki badań zostaną prawdopodobnie wykorzystane w innych technologiach, które ktoś opatentuje a darmową energię zobaczymy jak przysłowiowa świnia przyslowiowe niebo.

Słuszne spostrzeżenie... ale slogan "darmowa" wzbudza zawsze gorące uczucia, więc dlatego się go stosuje. Podobnie, jak darmowa służba zdrowia, darmowe szkolnictwo, darmowa emerytura Wszystko jest "darmowe", tylko płaci się gdzieś na boku... Co prawda trudno się dziwić, bo nie ma darmowych obiadów i wszyscy, którzy w to wierzą, to powinni udać się do darmowego psychiatry
28-01-2021 22:16 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

> nie ma darmowych obiadów i wszyscy, którzy w to wierzą, to powinni udać się do darmowego psychiatry
w raju wszystko było darmowe- powietrze, woda, dziewczyny, dzieci, ziemia, maliny, ryby ...
a i psychiatra był darmowy, zresztą nikt nie chorował na depresje
29-01-2021 05:07 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14787 punktów)
>w raju wszystko było darmowe- powietrze, woda, dziewczyny, dzieci, ziemia, maliny, ryby ...
Gołąbki same przychodziły do gąbki...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
29-01-2021 08:10 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>w raju wszystko było darmowe- powietrze, woda, dziewczyny, dzieci, ziemia, maliny, ryby ...
>Gołąbki same przychodziły do gąbki...
otóż to
później polowanie stało sie domeną królów (a mówia jak w raju mieli ciężko, bo musieli polowac, nie musieli a lubili, byli królami zycia)

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365