 |
Żydzi prą do wojny z Iranem Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 01-02-2021 08:44 | Arminius (25555 punktów) | Żydzi prą do wojny z Iranem
1 na 1 | Zmiana na stołku prezydenckim w USA oznaczać może także zmianę polityki tego kraju wobec Iranu i powrót do realiów i klimatu "dealu" wypracowanego z Iranem w 2015 r., z którego administracja Trumpa, pod naciskiem lobby żydowsko - syjonistycznego wycofała się. Oczywiście taka opcja jest tylko prawdopodobieństwem, bo przecież administracja Bidena też jest kontrolowana w bardzo dużym stopniu przez owo lobby. Tym niemniej jednak jest ona postrzegana przez Izrael jako mniej życzliwa względem jego interesów w porównaniu z administracją Trumpa. W związku z czym, Izrael oficjalnie obwieścił, iż jeżeli USA złagodzą sankcję względem Iranu - Izrael zaatakuje ten kraj militarnie. Piszę o tym aby nie było wątpliwości kto jest podżegaczem wojennym i pragnie doprowadzić do jeszcze większej destabilizacji w regionie ze wszystkimi skutkami tego faktu, a także w tym celu, aby wskazać na rzeczywiste przyczyny rosnącego w świecie antysemityzmu. Bo przecież podżegaczy wojennych trudno jest lubić, nieprawdaż? "TEL AVIV: Israel has said openly that it will attack Iran if the U.S eases sanctions against the Shiite regime and agrees to go back to the nuclear agreement the Jewish state claims is “the biggest hoax in recent history.” “Israel needs to know — and fast — whether Washington plans to stop Iran’s race to the bomb or take some action to do this,” a source told BD. Israeli intelligence is closely watching the Iranian nuclear facilities. “The people who need to know are updated by the hour” the source said. Israel allegedly attacked another Iranian target in Syria on Jan 21 and such attacks are likely to continue. “This pressure will continue and grow, as a preparation for a direct attack on targets in Iran,” the Israeli source here added. Ministers of the Likud Party said earlier this week that the new US administration must not “appease” Iran, and warned Tehran that the Jewish state will not tolerate its military presence in Syria or accept its plans to build a nuclear bomb". breakingde(*)ck-iran-if-us-eases-sanctions/ | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>Piszę o tym aby nie było wątpliwości kto jest podżegaczem wojennym i pragnie doprowadzić do jeszcze większej destabilizacji w regionie ze wszystkimi skutkami tego faktu, Chciałeś liberalizmu (indywidualizmu, wolności) to masz Dlaczego Żydzi kochaja liberalizm? Bo mogą sterowac takim systemem jak chca; kontrolują religie, media, kapitał. Kilkuprocentowa mniejszość kieruje zasobami kraju na realizację własnych interesów Politycy w USA zależne są nie od wyborców a od kapitału, kapitał kontroluje kanały informacyjne i komunikacyjne, on np podsuwa im, poprzez lobbystów, gotowe rozstrzygnięcia polityczne.
|
|
 | 2 na 2 | Arminius (25555 punktów) | sterujący | >>Piszę o tym aby nie było wątpliwości kto jest podżegaczem wojennym i pragnie doprowadzić do jeszcze większej destabilizacji w regionie ze wszystkimi skutkami tego faktu, >Chciałeś liberalizmu (indywidualizmu, wolności) to masz > Dlaczego Żydzi kochaja liberalizm? Bo mogą sterowac takim systemem jak chca; kontrolują >religie, media, kapitał. Kilkuprocentowa mniejszość kieruje zasobami kraju na realizację >własnych interesów Politycy w USA zależne są nie od wyborców a od kapitału, kapitał kontroluje >kanały informacyjne i komunikacyjne, on np podsuwa im, poprzez lobbystów, gotowe rozstrzygnięcia >polityczne.
Pan twierdzi, iż w pańskim raju typu stadna/gromadna "komuna" - ukrócono by ich brewerie?
|
|
|  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: sterujący |
>>Chciałeś liberalizmu (indywidualizmu, wolności) to masz >> Dlaczego Żydzi kochaja liberalizm? Bo mogą sterowac takim systemem jak chca; kontrolują >religie, media, kapitał. Kilkuprocentowa mniejszość kieruje zasobami kraju na realizację >własnych interesów Politycy w USA zależne są nie od wyborców a od kapitału, kapitał kontroluje >kanały informacyjne i komunikacyjne, on np podsuwa im, poprzez lobbystów, gotowe rozstrzygnięcia >polityczne. >Pan twierdzi, iż w pańskim raju typu stadna/gromadna "komuna" - ukrócono by ich brewerie? Tak. Człowiek (indywidualny, wolny), jest głupi i słaby, podatny na manipulacje
|
|
| |  | 1 na 3 | Leonardoo (1099 punktów) |
>Tak. Człowiek (indywidualny, wolny), jest głupi i słaby, podatny na manipulacje > Jaka pogoda w Moskwie dzisiaj?
|
|
| | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>Tak. Człowiek (indywidualny, wolny), jest głupi i słaby, podatny na manipulacje >Jaka pogoda w Moskwie dzisiaj? dużo lepsza niz na Ukrainie. Wiesz kto na Ukrainie skorzystał z liberalizmu? Ukraińcy masowo jeżdżą do pracy w Rosji i na Białoruś i u nas podobno 2mln ten kraj jeszcze niedawno miał technologie kosmiczne dziś sprzedaje tylko żywność i surowce, kraj upadly, można rozebrać jak 1RP (też indywidualizm i wolność)
|
|
| |  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | głupi, głupszy, naj... |
>Tak. Człowiek (indywidualny, wolny), jest głupi i słaby, podatny na manipulacje
W grupie tym bardziej. Proszę sobie poczytać "Psychologię tłumu" Le Bona. Takimi bezwolnymi "stadami" żydowscy macherzy z tym większą łatwością potrafią manipulować.
|
|
| | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: głupi, głupszy, naj... | >>Tak. Człowiek (indywidualny, wolny), jest głupi i słaby, podatny na manipulacje >W grupie tym bardziej. Proszę sobie poczytać "Psychologię tłumu" Le Bona. było ogrom książek o liberalizmie jako ustroju przez Boga nadanym (naturalnym) a Chiny rozwineły sie 10x lepiej niz my, którzy mamy za sąsiada potęgę Niemcy i sojusznika USA >Takimi bezwolnymi "stadami" żydowscy macherzy z tym większą łatwością potrafią manipulować. tłum obcych sobie ludzi jest zjawiskiem nowym, nie znanym ludzkości, genetycznie nie jesteśmy przystosowani, z tego powodu może być głupi ale w raju zażyła wspólnota to maks 150 znanych sobie osób. Takim tłumem z raju jest kompania wojska, jedzą, śpia, pracują ze sobą, jeden za drugiego odda życie, nimi nie można zmanipulować (oni są manipulowani na początku, tak że później już nikt nimi nie może manipulować, ale gdyby byli to pojedynczy, indywidualni, wolni żołnierze bez problemu można nimi manipulować)
wiele reklam opiera sie na obiecaniu wspólnoty; jak kupisz ich produkt np gośc pije siki ale jest w grupie przyjaciół, chcesz miec przyjaciol kupujesz siki i pijesz samotnie, albo kup samochód zyskasz uznanie sasiadów (ktos kto zyje w zażyłym stadzie nie nabierze sie na takie manipulacje, nie musi kupywac sikow ani auta ani niczego innego np kościola)
|
|
1 na 1 | Springus (1174 punktów) | Odp: Żydzi prą do wojny z Iranem | Przecież każdy logicznie myślący człowiek wie:
* że 8-milionowe państwo ukrywające broń jądrową powinno móc zabronić jej posiadania państwu 80-milionowemu i domagać się nadzoru. * że aby zatrzymać rozwój broni jądrowej w Iranie, należy złamać porozumienie z Iranem o zaniechaniu produkcji tej broni, a w zamian dokopać sankcjami * że to źli muzułmanie są przeszkodą ku zbudowaniu Trzeciej Świątyni, która rozpocznie erę raju na Ziemi pod przewodnictwem żydowskiego Boga wraz z narodem wybranym
|
|
 | 1 na 1 | Leonardoo (1099 punktów) | >Przecież każdy logicznie myślący człowiek wie: >* że 8-milionowe państwo ukrywające broń jądrową powinno móc zabronić jej posiadania państwu 80-milionowemu i domagać się nadzoru. >* że aby zatrzymać rozwój broni jądrowej w Iranie, należy złamać porozumienie z Iranem o zaniechaniu produkcji tej broni, a w zamian dokopać sankcjami >* że to źli muzułmanie są przeszkodą ku zbudowaniu Trzeciej Świątyni, która rozpocznie erę raju na Ziemi pod przewodnictwem żydowskiego Boga wraz z narodem wybranym > Hmmm.
|
|
 | -1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Przecież każdy logicznie myślący człowiek wie: >* że 8-milionowe państwo ukrywające broń jądrową powinno móc zabronić jej posiadania państwu 80-milionowemu i domagać się nadzoru. >* że aby zatrzymać rozwój broni jądrowej w Iranie, należy złamać porozumienie z Iranem o zaniechaniu produkcji tej broni, a w zamian dokopać sankcjami >* że to źli muzułmanie są przeszkodą ku zbudowaniu Trzeciej Świątyni, która rozpocznie erę raju na Ziemi pod przewodnictwem żydowskiego Boga wraz z narodem wybranym
W fabryce jeden człowiek rządzi dwoma tysiącami innych ludzi, czy widzisz w tym podobieństwo?
|
|
|  | 1 na 1 | haish (2904 punktów) | > >Przecież każdy logicznie myślący człowiek wie:> >* że 8-milionowe państwo ukrywające broń jądrową powinno móc zabronić jej posiadania państwu 80-milionowemu i domagać się nadzoru.> >* że aby zatrzymać rozwój broni jądrowej w Iranie, należy złamać porozumienie z Iranem o zaniechaniu produkcji tej broni, a w zamian dokopać sankcjami> >* że to źli muzułmanie są przeszkodą ku zbudowaniu Trzeciej Świątyni, która rozpocznie erę raju na Ziemi pod przewodnictwem żydowskiego Boga wraz z narodem wybranym> W fabryce jeden człowiek rządzi dwoma tysiącami innych ludzi, czy widzisz w tym podobieństwo?8- milionowe państwo w kwestii broni jądrowej należ do 'klubu atomowego' państw. Ten klub zachowywał się dość powściągilwie wobec takiego państwa jak Korea Pólnocna. Zarówno arabscy muzułmanie, jak i współczesny Izrael nie są zainteresowani rozkopywaniem wzgórza świątynnego w Jerozolimie. Trzecia świątynia to Jad ve Szem - holokaust(ofiara całopalna miała miejsce na ziemiach polskich na 'ołtarzach' zbudowanych przez nazistów), budowa kolejnej III świątyni nie ma sensu - czym zastąpionoby w takiej świątyni ofiarę spalaną na ołtarzu?. Iran to kraj o bardzo starej tradycji, język perski pomimo iż pisany alfabetem arabskim nie jest językiem semickim. Zydzi w Irani nie byli nazywani żydami tylko Kelim. W Iranie żydzi nie byli prześladowani i nie było pogromów, o dziś istnieje tam wiele synagog, w tym również synagoga Polska w Teheranie(wybudowali ją uciekający przed II WŚ uchodźcy z Polski). www.7dorim.com/panaroma/Lahestani/tour.htmlMożna powiedzieć, że w Iranie istnieje całkiem inna interpretacja tekstu hebrajskiej Tory i kwadratowego alfabetu aramejskiego. To w Iranie znajdują się groby i mauzoleum Mordehaja i Estery, oraz proroków Habakuka i Daniela(grób Daniela znajduje się również w Izraelu i innych miejscach). www.7dorim.com/Panaroma.asp#kenisa_sirjan
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|