Przez te wszystkie lata przeczytałem takie książki jak:
Radowe dziewczyny
Imperium Bólu
Złej krwi
Czytanie tego wszystkiego było szalenie irytujące i przez cały czas kibicowałem upadkowi „złej” osoby/korporacji. Bezczelnie wykorzystywali ludzi i/lub aktywnie ich krzywdzili, robiąc wszystko, aby zarobić więcej pieniędzy. Dla mnie były to także książki absolutnie fascynujące, od których nie mogłam się oderwać. Ciekawa jestem, czy ktoś zna jakieś podobne książki. Dziękuję! |