Mam wrażenie, że częściej widuję to w społecznościach książkowych i mediach społecznościowych.
Autorzy nie zgadzający się z recenzentem, kpiący z niego na własny rachunek lub brodzący w sekcjach z komentarzami.
Tylko w ciągu ostatniego miesiąca otrzymałem prywatną wiadomość od autora, który był niezadowolony z 2-3 zdań mojej recenzji. Inny uruchomił cykl obserwowania i przestania obserwowania w Goodreads na kilka tygodni po negatywnej recenzji.
Czy ktoś tutaj miał negatywne interakcje z autorami? Czy niezadowoleni autorzy skontaktowali się z nami? Ciekawa jestem wszystkich Waszych doświadczeń! |