> pl.youtube.com/watch?v=JcOIf1U8U8Y> Ja nie wiem, czy ja już jestem tak zapatrzony w swoje poglądy, że przeciwne do mnie nie trafiają,> czy argumentacja strony wierzącej, jest żałosna...Jest może do tej debaty wersja z polskimi napisami... ?? Jak nie ma, to jest ktoś taki kto mógłby napisać co oni tam dokładnie mówią, streścić jakoś tą dyskusję ?
|