Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wisiorek dla ateisty

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
15-04-2012 15:27Nebires (14 punktów)Wisiorek dla ateisty
Od jakiegoś czasu przeczesuje internet w poszukiwaniu wisiorka przedstawiającego niewidzialnego różowego jednorożca. Chcę, by ludzie myślący w podobny sposób mogli łatwiej minie wyłowić z tłumu. Na ogół po ateiście nie widać na pierwszy rzut oka, jaki jest jego światopogląd, podczas gdy katolicy obwieszają się jak choinki swoimi krzyżykami i choroba wie czym jeszcze.

Jak dotąd znalazłam jedynie angielska stronę z takimi gadżetami
www.rof.co(*)icorn-Pendant-silver_p_31.html
chodziło by mi o coś takiego.
Znacie może jakieś polskie strony, lub internetowe sklepy w których mogłabym znaleźc taki wisiorek?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Na ogół po ateiście nie widać na pierwszy rzut oka, jaki jest jego światopogląd

I niech tak zostanie .

Naiwnością było sądzić, że śmierć prezydenta rozwiąże wszelkie nasze problemy. (Wojciech Wencel, poeta)
marcin1902 (3438 punktów)
>Od jakiegoś czasu przeczesuje internet w poszukiwaniu wisiorka przedstawiającego niewidzialnego różowego jednorożca.

Mam taki ale nie jest na sprzedaż...


"Przepraszam za spóźnienie [...] ale nie mogłem znaleźć koszernego parkingu."
Hodża (11172 punktów)
>Od jakiegoś czasu przeczesuje internet w poszukiwaniu wisiorka przedstawiającego niewidzialnego
>różowego jednorożca.

Nie będzie Ci łatwo go dostrzec. Zapewne te gadżety nie są jakąś rzadkością, ale te oryginalne są też niewidzialne.



Nie Bóg, lecz Człowiek potrzebuje obrony.
Arystyp z Cyreny (6368 punktów)
>Od jakiegoś czasu przeczesuje internet w poszukiwaniu wisiorka przedstawiającego niewidzialnego
>różowego jednorożca. Chcę, by ludzie myślący w podobny sposób mogli łatwiej minie wyłowić z tłumu.
>Na ogół po ateiście nie widać na pierwszy rzut oka, jaki jest jego światopogląd, podczas gdy
>katolicy obwieszają się jak choinki swoimi krzyżykami i choroba wie czym jeszcze.

Co ma wiara w Boga albo nie do światopoglądu? To jest tylko element światopoglądu. Może noś znaczek, który by jednoznacznie określał, czy jesteś za podatkiem liniowym, czy wręcz przeciwnie.

"Mądrość jest dobrem, aczkolwiek jest pożądana nie sama dla siebie, ale z uwagi na konsekwencje"

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365