> Dostaję bowiem ostatnio ogromnie sympatyczne maile od osób z różnych miast, które> chciałyby aby i u nich powstał ośrodek PSR. Zgłaszają się mieszkańcy takich miast> na przykład ..., Gliwice, Katowice....,A czemu ja o niczym nie wiem  ?? Natomiast co do mojego autorstwa - projekt był dość szeroko konsultowany i krytykowany jeszcze przed zatwierdzeniem przez ZG, musiałem więc siłą rzeczy odejść od pierwowzoru. Oznacza to, że projekt jest autorstwa wielu osób. Wadą nowej deklaracji jest z pewnością to, że jest dwustronna... no ale wszystkim nie dogodzisz, a trzeba pewne minimum na tym papierze zawrzeć. Lista zmian: - usunięcie punktu o przynależności do innych organizacji, - dodanie pola o umiejętnościach, które mogą się przydać w PSR, - dodanie pola wyboru oddziału, - dodanie 2 przypisów, - większa przejrzystość kosztem "kompaktowości" (na coś musieliśmy się zdecydować). W ostatniej chwili dodałem dwie poprawki: redukcję podpisów z 3 do 2 (rada od Ł. Dąbrowieckiego) i dodanie drugiego przypisu, mówiącego o dobrowolności wyboru oddziału (rada od W. Peiserta). To, co najważniejsze, to jasny i przejrzysty opis procedury przyjęcia, który znajdziecie na naszej witrynie pod adresem: www.psr.org.pl/wesprzyj-nas/zostan-czlonkiem-psrZapraszam do lektury i pozdrawiam, A. R. Gutowski
Wyjdź z domu - może przed Twoim blokiem dyskutują racjonaliści!
|