Szanowni Państwo! W imieniu dolnośląskiego oddziału PSR mam przyjemność zaprosić Państwa, w ramach cyklu spotkań Wrocławskie Forum Wolnej Myśli, na wykład Aleksandra Cioka PRL oczami sympatyka, który odbędzie się w najbliższy czwartek, 21 czerwca, o godz. 18:00, w INS Ram Pam Pam Pam (Rynek 48). Wykładowca będzie mówił głównie o przemianach społecznych za PRL-u, o odbudowie infrastruktury kraju przy wykorzystaniu entuzjazmu społecznego, przy równoczesnym zaniedbaniu kwestii zrównoważonego rozwoju i uwarunkowań politycznych. Zamierza opowiedzieć, co PRL oferowało obywatelom i jak było przez wielu Polaków postrzegane. Po wykładzie czeka nas dyskusja o zaletach i wadach dawnego systemu. Spotkanie jest otwarte, wstęp wolny. Zapraszam serdecznie, Kaja Bryx Przewodnicząca dolnośląskiego oddziału PSR |