Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak za Ottona III? Czy robić "deal" z Niemcami?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
25-02-2021 08:27Arminius (25555 punktów)Jak za Ottona III? Czy robić "deal" z Niemcami?
Na europejskim teatrze działań sytuację mamy następującą. USA, konfrontowane z Chinami na obszarze Pacyfiku, będą ograniczały swoją obecność i aktywność w Europie. Całkiem z niej nie zrezygnują, ze względów także historyczno - emocjonalnych, tym niemniej jednak będzie to już całkiem inna jakość angażowania się w sprawy Europy, która do tej pory spokojnie sobie funkcjonowała, korzystając z militarnej egidy USA. Amerykanie ograniczając się w Europie, wyznaczą w niej swego proamerykańskiego namiestnika do zarządzania kryzysem europejskim. Po odejściu z UE GB - jedynym - oczywistym - kandydatem są Niemcy. Niemcy chcąc nie chcąc muszą został liderem Europy z nadania USA. Z kolei Niemcy zarządzając całą Europą będą musiały znaleźć "podwykonawców" do zarządzania jej poszczególnymi segmentami - gdyż same jako główny koordynator i supervisor europejski nie będą mogły i chciały zajmować się wszystkimi problemami, których będzie multum.
Tysiąc lat temu Otton III planując rekonstrukcję idei imperium romanum w Europie, podzielił ja na Rome, Galie, Germanię i Sclavinię - i tez ostatnią zamierzał poddać pod opiekę Chrobremu.
Obecnie mamy podobną sytuację. Polska jest naturalnym kandydatem do zarządzania kryzysem na wchodzie Europy I Niemcy - jeżeli tylko Polska zechce - zaakceptują taki wariant. "Deal" z Niemcami już w zasadzie w jakimś ogólnym kształcie istnieje. Chodzi tylko o to żeby go zmodyfikować i doprecyzować. Na wschodzie istnieje też już kryzys, którym się trzeba zająć i którego istota polega na ekspansywnej polityce Rosji, która będzie starała się destabilizować wschodnią flankę Europy. Stad konieczność wspierania Ukrainy oraz prowadzenia intensywnej polityki prometejskiej w przebudzonej Białorusi. Stąd też konieczność rozbudowy nowoczesnej siły zbrojnej ( to nie są terytorialsi!) - a wszystko to za duże pieniądze, które w ramach "dealu" jak wyżej dla nam Europa pozostająca pod nadzorem Niemiec.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)
moi przodkowie nie mieli narodowości, byli "tutejsi"
najgorzej im było pod pano -waniem panów
precz z panami
25-02-2021 17:02 
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)
> moi przodkowie nie mieli narodowości, byli "tutejsi"
>najgorzej im było pod pano -waniem panów
>precz z panami
>
A panie mogą być?
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
> moi przodkowie nie mieli narodowości, byli "tutejsi"
>najgorzej im było pod pano -waniem panów
>precz z panami
>

Na czym polegał problem towarzysza przodków ?
Zżerała ich zawiść na widok możliwości inteligentnych ludzi.
Prymitywni ludzie byli wrogami maszyn i żeby było im lepiej niszczyli je. Mieli też problem z szacunkiem do osób, które im dały im pracę na wyższym poziomie jak wyrzucanie gnoju z czego utrzymywali się ich przodkowie.
Precz z panami
niech żyje niemiecki śmietnik.
25-02-2021 19:48 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>> moi przodkowie nie mieli narodowości, byli "tutejsi"
>>najgorzej im było pod pano -waniem panów
>>precz z panami
>Na czym polegał problem towarzysza przodków ?
towarzysze wszystkich krajów łączcie sie. Nie ma krajów, sa stany np kapłanów, rolników, kierowców, nauczycieli, urzędników, żołnierzy, policjantów itp
>Zżerała ich zawiść na widok możliwości inteligentnych ludzi.
tak mówia patoelity, ale to kłamstwo
>Prymitywni ludzie byli wrogami maszyn i żeby było im lepiej niszczyli je. Mieli też problem z szacunkiem do osób, które im dały im pracę na wyższym poziomie jak wyrzucanie gnoju z czego utrzymywali się ich przodkowie.
tak mówia patoelity, ale to kłamstwo
>Precz z panami
>niech żyje niemiecki śmietnik.
panowie kłamia z zasady, inaczej nie utrzymali by swojej dominacji nad hamami.
w raju nie było panów i hamów
25-02-2021 20:07 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)

> panowie kłamia z zasady, inaczej nie utrzymali by swojej dominacji nad hamami.
>w raju nie było panów i hamów

To może podasz wkońcu link źródło o tym że Bielecki zarabiał milion zł na miesiąc. Bo chyba nie kłamiesz zmyślasz przeznaczasz manipulujesz niczym panowie?
Skądś masz tą informacje
25-02-2021 20:21 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>> panowie kłamia z zasady, inaczej nie utrzymali by swojej dominacji nad hamami.
>>w raju nie było panów i hamów
>To może podasz wkońcu link źródło o tym że Bielecki zarabiał milion zł na miesiąc. Bo chyba nie kłamiesz zmyślasz przeznaczasz manipulujesz niczym panowie?
>Skądś masz tą informacje
za Bieleckiego brałeś kredyt np 700 000 zł na np dom, oddawałeś 1 400 000 zł. Banki pieniądze mają za darmo. Bank PeKaO (ten z zubrem był Włoski, i 1 000 000 zł/m-c dotyczyła informacji prasowej następcy Bieleckiego, Włocha. Poza wypłata otrzymuja oni akcje i inne benefity tak że spokojnie 1 mln/ m-c mógł miec, bym sie zdziwił jakby sie okazalo że nie ma kąta w Panamie czy innych rajach podatkowych. Liberalizm (indywidualizm i wolność) to okropna ideologia (anty społeczna)
25-02-2021 20:31 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>> panowie kłamia z zasady, inaczej nie utrzymali by swojej dominacji nad hamami.
>>>w raju nie było panów i hamów
>>To może podasz wkońcu link źródło o tym że Bielecki zarabiał milion zł na miesiąc. Bo chyba nie kłamiesz zmyślasz przeznaczasz manipulujesz niczym panowie?
>>Skądś masz tą informacje
>za Bieleckiego brałeś kredyt np 700 000 zł na np dom, oddawałeś 1 400 000 zł. Banki pieniądze mają za darmo. Bank PeKaO (ten z zubrem był Włoski, i 1 000 000 zł/m-c dotyczyła informacji prasowej następcy Bieleckiego, Włocha. Poza wypłata otrzymuja oni akcje i inne benefity tak że spokojnie 1 mln/ m-c mógł miec, bym sie zdziwił jakby sie okazalo że nie ma kąta w Panamie czy innych rajach podatkowych. Liberalizm (indywidualizm i wolność) to okropna ideologia (anty społeczna)

Kłamiesz zmyślasz manipulujesz

Nie kłam.

Napisałeś tu cytuje:
Bielecki (premier) miał pensje w banku 1 000 000 zł/m-c (ciekawe ile ma emerytury)

Podaj źródło tej pensji milion zł za miesiąc.
26-02-2021 08:51 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>> panowie kłamia z zasady, inaczej nie utrzymali by swojej dominacji nad hamami.
>>>>w raju nie było panów i hamów
>>>To może podasz źródło o tym że Bielecki zarabiał milion zł na miesiąc.
>>za Bieleckiego brałeś kredyt np 700 000 zł na np dom, oddawałeś 1 400 000 zł. Banki pieniądze mają za darmo. Bank PeKaO (ten z zubrem był Włoski, i 1 000 000 zł/m-c dotyczyła informacji prasowej następcy Bieleckiego, Włocha. Poza wypłata otrzymuja oni akcje i inne benefity tak że spokojnie 1 mln/ m-c mógł miec, bym sie zdziwił jakby sie okazalo że nie ma kąta w Panamie czy innych rajach podatkowych. Liberalizm (indywidualizm i wolność) to okropna ideologia (anty społeczna)
>Kłamiesz zmyślasz manipulujesz Napisałeś; Bielecki (premier) miał pensje w banku 1 000 000 zł/m-c Podaj źródło
wierzysz patoelitom a nie "braciom" z fR? dlatego raju nie będzie, patoelity nas rozgrywają jak chca, my za nich życie oddamy, jak psy
liberałowie utajnili zarobki tłumacząc to dobrem nas (w firmach koledzy nie wiedzieli kto ile zarabia, wszystko tajne), dlatego nie wiadomo ile zarabial, wiadomo, że jego nastepca na tym stanowisku, Włoch zarabiał milion/ miesiąc (we Włoszech nie były tajne zarobki) mozna domniemywac że nasz premier, który sprywatyzował ten bank za grosze zarabial co najmniej tyle

religia a taką jest liberalizm jest gorszy od chrześcijanstwa, to patologia, nawet sie nie ukrywają o co im chodzi, o wyzysk, indywidualizm, wolnośc (czyim kosztem?, hamów!) Na gruncie racjonalnym nie do obrony, tak jak wiara w boga
26-02-2021 09:59 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)

>>Kłamiesz zmyślasz manipulujesz Napisałeś; Bielecki (premier) miał pensje w banku 1 000 000 zł/m-c Podaj źródło
> wierzysz patoelitom a nie "braciom" z fR? dlatego raju nie będzie, patoelity nas rozgrywają jak chca, my za nich życie oddamy, jak psy

Ja cię tylko zacytuję:

panowie kłamia z zasady, inaczej nie utrzymali by swojej dominacji nad hamami.

I sparafrazuje.

Pierd0lisz trzy po trzy byle coś napisać a czy to prawda czy g0wno...a co cię to obchodzi masz czytelników za debili. Milion zarabiał a może dwa miliony .
26-02-2021 16:48 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>>Kłamiesz zmyślasz manipulujesz Napisałeś; Bielecki (premier) miał pensje w banku 1 000 000 zł/m-c Podaj źródło
>> wierzysz patoelitom a nie "braciom" z fR? dlatego raju nie będzie, patoelity nas rozgrywają jak chca, my za nich życie oddamy, jak psy
>Ja cię tylko zacytuję:
>panowie kłamia z zasady, inaczej nie utrzymali by swojej dominacji nad hamami.
pany uważaja że liberalizm to stan naturalny, dany od boga i to ze on ma 100000000000 x wieksze dochody od hama to prawo Darwina, ze wygrywaja najsilniejsi, najmądrzejsi i inne bzdury, a my je łykamy jak pelikany, bo powiedzieli w telewizji (dla zwiekszenia efektu dajemy przed nazwiskiem prof dr hab inz kardynał, biskup, prezydent i inny geniusz

>Pierd0lisz trzy po trzy byle coś napisać a czy to prawda czy g0wno...a co cię to obchodzi masz czytelników za debili. Milion zarabiał a może dwa miliony
gdyby mozna było postawić np 10 000 zł to smiało zarabiał 1 mln/ mc, ale jak to sprawdzic? trzeba się zwrócic do USA, oni tez mają nagranie rozmowy bliźniaków przed katastrofa, tym sposobem trzymaja wszystkie nasze patoelity w szachu, dlatego nie opodatkujemy np fB bo dadza przeciek ile na prywatyzacji banku zarobił premier Bielecki i ile zarabiał, dlaczego został prezesem banku, pytan wiele, Bielecki powinienen napisać książkę np "jak ukradłem pierwszy miliard"
27-02-2021 19:57 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>Kłamiesz zmyślasz manipulujesz Napisałeś; Bielecki (premier) miał pensje w banku 1 000 000 zł/m-c Podaj źródło

>>Ja cię tylko zacytuję:
>>panowie kłamia z zasady, inaczej nie utrzymali by swojej dominacji nad hamami.
> pany uważaja że liberalizm to stan naturalny, dany od boga i to ze on ma 100000000000 x wieksze dochody od hama to prawo Darwina, ze wygrywaja najsilniejsi, najmądrzejsi i inne bzdury, a my je łykamy jak pelikany, bo powiedzieli w telewizji (dla zwiekszenia efektu dajemy przed nazwiskiem prof dr hab inz kardynał, biskup, prezydent i inny geniusz

Okrągły rozmowa z tobą to rozmowa z panem.

panowie kłamia z zasady, inaczej nie utrzymali by swojej dominacji nad hamami. (by okragły)

Rozmawiasz jak rasowy polityk żeby nie napisać jak patoelity
27-02-2021 20:27 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Okrągły rozmowa z tobą to rozmowa z panem
> panowie kłamia z zasady, inaczej nie utrzymali by swojej dominacji nad hamami. (by okragły)
z wczoraj "W ciągu jednego roku pełnienia funkcji wójta Pcimia, dochody Daniela Obajtka wyniosły 153 tys. zł i 30 tys. zł z wynajmu nieruchomości. Po odliczeniu podatku, jego wynagrodzenie wynosiło 130 tys. zł, a wydał ponad 900 tys. prezes PKN Orlen miał "lewe dochody"
patoelity to struktura przypominająca mafijna, nie wiesz ile zarabiaja, na pewno dużo i nie mówią prawdy. Nam coś skapnie, jak patoelity pomiedzy soba sie pokłócą o strefy wpływów (strzyżenia baranów, dojenia krów i na mięso (armatnie))
27-02-2021 20:56 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Okrągły rozmowa z tobą to rozmowa z panem
>> panowie kłamia z zasady, inaczej nie utrzymali by swojej dominacji nad hamami. (by okragły)
>z wczoraj "W ciągu jednego roku pełnienia funkcji wójta Pcimia, dochody Daniela Obajtka wyniosły 153 tys. zł i 30 tys. zł z wynajmu nieruchomości. Po odliczeniu podatku, jego wynagrodzenie wynosiło 130 tys. zł, a wydał ponad 900 tys. prezes PKN Orlen miał "lewe dochody" patoelity to struktura przypominająca mafijna, nie wiesz ile zarabiaja, na pewno dużo i nie mówią prawdy. Nam coś skapnie, jak patoelity pomiedzy soba sie pokłócą o strefy wpływów (strzyżenia baranów, dojenia krów i na mięso (armatnie))
>

Oczekujesz że inni będą rzetelni jak ja od paru dni nie mogę od ciebie uzyskać info skąd takie zarobki Bieleckiego podałeś. Tylko mi mydlisz głowę jak gadające głowy z TV.
Takie p*****lety właśnie słychać codziennie z ust polityków czy to patolelit jak ich zwiesz których tak krytykujesz. I nie podasz co skąd jak....bo

panowie kłamia z zasady, inaczej nie utrzymali by swojej dominacji nad hamami. (by okragły)
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>Okrągły rozmowa z tobą to rozmowa z panem
>> panowie kłamia z zasady, inaczej nie utrzymali by swojej dominacji nad hamami. (by okragły)
>z wczoraj "W ciągu jednego roku pełnienia funkcji wójta Pcimia, dochody Daniela Obajtka wyniosły 153 tys. zł i 30 tys. zł z wynajmu nieruchomości. Po odliczeniu podatku, jego wynagrodzenie wynosiło 130 tys. zł, a wydał ponad 900 tys. prezes PKN Orlen miał "lewe dochody" patoelity to struktura przypominająca mafijna, nie wiesz ile zarabiaja, na pewno dużo i nie mówią prawdy. Nam coś skapnie, jak patoelity pomiedzy soba sie pokłócą o strefy wpływów (strzyżenia baranów, dojenia krów i na mięso (armatnie))
>

Zarobki wszystkich urzędników, FINANSE samorządów i państwa powinny być ogólnie dostępne w internecie.
szarley (54913 punktów)
>Zarobki wszystkich urzędników, FINANSE samorządów i państwa powinny być ogólnie dostępne w internecie.

Kolejny oszołom, który żyje w urojonym świecie.
Hamerlik,
MaxGolonko
Paweł P.
z Mantopy
z Dupy

Mariuszu, nie za dużo tych odjechanych od rzeczywistości??????

FINANSE samorządów i państwa są (!!!!!!!!) ogólnie dostępne w internecie. Tak samo jak pensje wójtów

Tylko kolejnemu LENIOWI nie chce się sprawdzić praw i woli p*****lić o swoich urojeniach

CZYTAĆ!!!!!!!!!
ZANIM ZACZNIESZ PISAĆ CZYTAć!!!!!!!!
CZYTAĆ!!!!!!!!!
CZYTAĆ k..... CZYTAĆ!!!!!!!!!!!

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Zarobki wszystkich urzędników, FINANSE samorządów i państwa powinny być ogólnie dostępne w internecie.
>[...]
>Mariuszu, nie za dużo tych odjechanych od rzeczywistości??????
>FINANSE samorządów i państwa są (!!!!!!!!) ogólnie dostępne w internecie.
Czyli postulat Twojego przedmówcy jest z rzeczywistością WYJĄTKOWO zgodny, zatem kto tu jest odjechany?

>CZYTAĆ!!!!!!!!!
>ZANIM ZACZNIESZ PISAĆ CZYTAć!!!!!!!!
Zanim zaczniesz pisać - myśl.

cr
28-02-2021 13:44 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Zarobki wszystkich urzędników, FINANSE samorządów i państwa powinny być ogólnie dostępne w internecie.
często mają "lewe" przykładem wójt Obajtek ale i zamordowany prezydent Gdańska. Prezydent Warszawy Piskorski tłumaczył sie tym że wygrał w Totolotto wiele mln zł. Patoelity nawzajem wiedza o swoich przekrętach z prywatnymi mediami włącznie, ale sa w wielkim uścisku "Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma" i sie nawzajem chronią, jak to mafie, konflikty zalatwiaja po cichu
finerbijk (17282 punktów)
Może jakieś przykłady, kiedy to przewodzenie Europie przez Niemcy, lub ich ciągoty do przewodzenia, dały tej pierwszej jakieś dobre wyniki?
Jak pamięć sięgnie, to zwykle jakieś nieszczęścia tylko z tego były. Więc już lepiej niech sobie każdy sam i z kim chce przewodzi.
Pax Americana pogrzebany co prawda prawie, ale prawie czyni wielką różnicę. Niemcy też coraz cieniej przędą. W tej chwili najlepszą opcją zdaje się lawirowanie i wyciągane co najlepsze ze Wschodu i Zachodu, bez jakichś ultymatywnych deklaracji.
28-02-2021 13:27 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Może jakieś przykłady, kiedy to przewodzenie Europie przez Niemcy, lub ich ciągoty do przewodzenia, dały tej pierwszej jakieś dobre wyniki?
Polki wolą za męża Niemca, tam mieszkać i rodzić dzieci. w PRL nie do pomyślenia, żeby Wanda za Niemca? no ale teraz żyjemy w kraju szczęśliwości wolności indywidualizmu

>Jak pamięć sięgnie, to zwykle jakieś nieszczęścia tylko z tego były. Więc już lepiej niech sobie każdy sam i z kim chce przewodzi.
jakby Mieszko się nie ochrzcił z rąk Niemca by nas złupili, jak Prusy, i tak nami rządzą min poprzez kk
może obumrą państwa a powstana np miasta (państwa)
finerbijk (17282 punktów)
>Polki wolą za męża Niemca, tam mieszkać i rodzić dzieci. w PRL nie do pomyślenia, żeby Wanda za Niemca? no ale teraz żyjemy w kraju szczęśliwości wolności indywidualizmu
Wanda sobie może teraz wychodzić za kogo chce, za Niemca coraz mniej się opłaca.

>może obumrą państwa a powstana np miasta (państwa)
Nie, ma powstać globalny rząd, kontrola wszystkich i wszystkiego dla dobra roju, i będziesz miał swój raj.
05-03-2021 19:13 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Polki wolą za męża Niemca, tam mieszkać i rodzić dzieci. w PRL nie do pomyślenia, żeby Wanda za Niemca? no ale teraz żyjemy w kraju szczęśliwości wolności indywidualizmu
>Wanda sobie może teraz wychodzić za kogo chce,
Polki nie lubia nas, bo my lubimy liberalizm (indywidualizm i wolność) a do wychowania dziecka potrzeba wspólnoty. trzeba zauwazyć ze się zmieniamy, za PiS znacznie wzrosła sciągalność alimentów co za panowania Tuska było nie do wykonania, zakłócało to ich religie (indywidualizm i wolnośc)

>>może obumrą państwa a powstana np miasta (państwa)
>Nie, ma powstać globalny rząd, kontrola wszystkich i wszystkiego dla dobra roju, i będziesz miał swój raj.
rój ma okreslona wilkośc po przekroczeniu której sie dzieli, tak samo było w ludzkim raju, po przekroczeniu 10 płodnych par, raj sie dzielił (raj sie rozmnażał przez podział) W raju na ziemi było 1 000 000 rajów, kazdy trochę inny

nie jest możliwy raj na tysiąc par a tym bardziej na np 30 mln czy 7 mld ludzi
finerbijk (17282 punktów)
> za PiS znacznie wzrosła sciągalność alimentów co za panowania Tuska było nie do wykonania, zakłócało to ich religie (indywidualizm i wolnośc)
Ściągalność alimentów, heh..., ale jakoś pro-rodzinność, dzietność i odpowiedzialność za te dzieci już urodzone nie wzrosły? Populacja Polski jak malała, tak maleje.

>nie jest możliwy raj na tysiąc par a tym bardziej na np 30 mln czy 7 mld ludzi
Raj w ogóle nie jest możliwy. Bym powiedział nawet, że jest niezgodny z naturą człowieka. Możliwe jest tylko sprawienie, żeby możliwie dużo ludzi miało szansę żyć tak, jak im pasuje i żeby jak najmniej im w tym przeszkadzać.
06-03-2021 08:44 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>> za PiS znacznie wzrosła sciągalność alimentów co za panowania Tuska było nie do wykonania, zakłócało to ich religie (indywidualizm i wolnośc)
>Ściągalność alimentów, heh..., ale jakoś pro-rodzinność, dzietność i odpowiedzialność za te dzieci już urodzone nie wzrosły? Populacja Polski jak malała, tak maleje.
fala rodzicielek, kobiety 25 -35 lat minęła, nie wykorzystana lub wypedzona z kraju przez liberalizm. Straconego czasu nic nie dogoni

>>nie jest możliwy raj na tysiąc par a tym bardziej na np 30 mln czy 7 mld ludzi
>Raj w ogóle nie jest możliwy. Bym powiedział nawet, że jest niezgodny z naturą człowieka.
raj to natura, definiuje jako bycie ssakiem (nie jesteśmy), stadnym (nie jesteśmy), terytorialnym (nie jesteśmy). Jesteśmy udomowieni jak krowy do dojenia, konie do pracy, swinie na mięso (armatnie). Raj to zdziczeć, dzikie kobiety sa najlepszymi matkami, z nich najszczęśliwsze dzieci z nich szczęśliwi dorośli
>Możliwe jest tylko sprawienie, żeby możliwie dużo ludzi miało szansę żyć tak, jak im pasuje i żeby jak najmniej im w tym przeszkadzać.
to co piszesz zabija. Bakterie sa wspólnotowe, leczenie polega ze mówimy im "u nas panuje liberalizm (indywidualizm i wolność), antybiotyki powoduja że bakterie dotąd wspólnotowe zaczynaja zyc indywidualnie i wolno, wtedy należy pic dużo wody i spóścic ich z moczem do kibla. Jesteś zdrów. Patoelity szerząc liberalizm, dzielą nas, wykorzystują i spuszczaja do kibla jak wykorzystany smiec. Liberalizm to trucizna.
05-03-2021 19:47 
 Ocena 1 na 1
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>Polki wolą za męża Niemca, tam mieszkać i rodzić dzieci. w PRL nie do pomyślenia, żeby Wanda za Niemca? no ale teraz żyjemy w kraju szczęśliwości wolności indywidualizmu

Na Syberii mieszka ok. 2 mln Chińczyków, przeszli granicę bez pytania kogokolwiek o zgodę.
Rosjanki wybierają Chińczyków na mężów. Nie chcą mieć w domu swojego lenia i alkoholika.
Najbogatsi Żydzi nie żenią się z Żydówkami. Najczęściej mają za żony ROSJANKI.
W Rosji działają biura matrymonialne specjalizujące się w szukaniu Żydom Rosjanek.
06-03-2021 08:29 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Polki wolą za męża Niemca, tam mieszkać i rodzić dzieci. w PRL nie do pomyślenia, żeby Wanda za Niemca? no ale teraz żyjemy w kraju szczęśliwości wolności indywidualizmu
>Na Syberii mieszka ok. 2 mln Chińczyków, przeszli granicę bez pytania kogokolwiek o zgodę.
>Rosjanki wybierają Chińczyków na mężów. Nie chcą mieć w domu swojego lenia i alkoholika.
>Najbogatsi Żydzi nie żenią się z Żydówkami. Najczęściej mają za żony ROSJANKI.
>W Rosji działają biura matrymonialne specjalizujące się w szukaniu Żydom Rosjanek.
Rosjanki sa są przez los (sudba po rosyjsku) mocno przeciągniete. W czasie 2 ws walczyły z bronia w reku np snajperki, sanitariuszki, lotnicy, czołgistki itp, po wojnie na budowach pracowały kobiety, to nie tak mialo byc. Hitler nie wykorzystywał Niemek na wojnie czy w fabrykach. Dzięki kobietom Rosja wygrała, ale rządzili mężczyźni, dlatego przegrali
06-03-2021 09:05 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Polki wolą za męża Niemca, tam mieszkać i rodzić dzieci. w PRL nie do pomyślenia, żeby Wanda za Niemca? no ale teraz żyjemy w kraju szczęśliwości wolności indywidualizmu
>Na Syberii mieszka ok. 2 mln Chińczyków, przeszli granicę bez pytania kogokolwiek o zgodę.
nie powinno być sztywnych granic, z drugiej strony nie może byc tak że wedrujemy tysiace kilometrów, w raju 100 km to maks

>Rosjanki wybierają Chińczyków na mężów. Nie chcą mieć w domu swojego lenia i alkoholika.
>Najbogatsi Żydzi nie żenią się z Żydówkami. Najczęściej mają za żony ROSJANKI.
Rosjanki, Białorusinki, Ukrainki to Polki
nie rozumiem nienawiści do Rosji
06-03-2021 14:21 
 Ocena 1 na 1
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

> nie rozumiem nienawiści do Rosji

Polak nie zna historii swojej a co dopiero Rosji. Polak jest najbardziej podatny na działania obcych speców od psychologii tłumu. Polską szkolną historię napisali OBCY i na tej zafałszowanej historii robią interes. Polak nie potrafi przeciwstawić się temu co się obecnie dzieje w Polsce bo jest po prostu głupi. Amerykańska agentura manipuluje nami jak dziećmi.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365