Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co OFICJALNIE Kościół Kat potępia.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
04-03-2021 20:40Dariusz Cisek (47 punktów)Co OFICJALNIE Kościół Kat potępia.
Ocena 2 na 2
To, że KK jest jawnie przeciwny:
1. edukacji seksualnej
2. antykoncepcji
3. LGBT
4. wiedzy o homofobi
5. wiedzy o tożsamości płciowej i gender
to wiadomo.

To że jest przeciwny:
1. profilaktyce ciąż wśród nieletnich
2. profilaktyce chorób przenoszonych drogą płciową
3. wiedzy o dojrzewaniu i dorastaniu
4. równości
5. tolerancji
6. przeciwdziałaniu dyskryminacji i wykluczeniu
7. przeciwdziałaniu przemocy
To dotychczas można było najwyżej się domyślać z wypowiedzi niektórych duchownych KK, takich jak np. o. Rydzyk. (nazwał biskupa skazanego za pedofilię "męczennikiem za wiarę" i wybaczył narodowi prześladowania tegoż biskupa) Podziwianych, ale formalnie nie aprobowanych. Komentowano: to nie są oficjalne poglądy KK.

Teraz - od czerwca 2019 - możemy to wyczytać z załącznika do oficjalnego dokumentu Kurii Szczecińsko-Kamieńskiej pt:
"Katalog dobrych praktyk w relacjach z dziećmi i młodzieżą w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej". Załącznik "OŚWIADCZENIE RODZICA W SPRAWIE TZW. EDUKACJI SEKSUALNEJ"
strona kuria.pl/instytucje/ochrona-dzieci-i-mlodziezy/
rozwinąć "Katalog dobrych praktyk w relacjach z dziećmi i młodzieżą w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej"
przewinąć na dół i pobrać plik programu Word.

Kuria chyba typowa: pedofilia, sąd kościelny wydał wyrok potwierdzający ukrywanie pedofilii po 25 latach, gdy sprawa karna jest niemożliwa ze względu na przedawnienie.

Cóż, wiedza bywa skuteczną bronią, również przed pedofilami. Hierarchowie myślą zatem: jak pozbawić młodzież tej wiedzy, to nie będzie pedofilii, bo nie będą jej dzieci zgłaszać.
pozdrawiam. plik załączam
[Załącznik]
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Dariusz Cisek (47 punktów)
przepraszam, przez pomyłkę poszło do działu Świat, zamiast do działu Kościół i antyklerykalizm.
Niestety nie mam prawa edytowania własnych wątków, więc nie mogę przenieść. Jak ktoś jest w stanie, to proszę w tym dziale moją wypowiedź usunąć
Dariusz Cisek
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>To, że KK jest jawnie przeciwny:
>1. edukacji seksualnej
>2. antykoncepcji
>3. LGBT
>4. wiedzy o homofobi
>5. wiedzy o tożsamości płciowej i gender
>to wiadomo.
>To że jest przeciwny:
>1. profilaktyce ciąż wśród nieletnich
>2. profilaktyce chorób przenoszonych drogą płciową
>3. wiedzy o dojrzewaniu i dorastaniu
>4. równości
>5. tolerancji
>6. przeciwdziałaniu dyskryminacji i wykluczeniu
>7. przeciwdziałaniu przemocy
>To dotychczas można było najwyżej się domyślać z wypowiedzi niektórych duchownych KK, takich jak np.
>o. Rydzyk. (nazwał biskupa skazanego za pedofilię "męczennikiem za wiarę" i wybaczył narodowi
>prześladowania tegoż biskupa) Podziwianych, ale formalnie nie aprobowanych. Komentowano: to nie są
>oficjalne poglądy KK.
>Teraz - od czerwca 2019 - możemy to wyczytać z załącznika do oficjalnego dokumentu Kurii
>Szczecińsko-Kamieńskiej pt:
>"Katalog dobrych praktyk w relacjach z dziećmi i młodzieżą w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej".
>Załącznik "OŚWIADCZENIE RODZICA W SPRAWIE TZW. EDUKACJI SEKSUALNEJ"
>strona kuria.pl/instytucje/ochrona-dzieci-i-mlodziezy/
>rozwinąć "Katalog dobrych praktyk w relacjach z dziećmi i młodzieżą w Archidiecezji
>Szczecińsko-Kamieńskiej"
>przewinąć na dół i pobrać plik programu Word.
>Kuria chyba typowa: pedofilia, sąd kościelny wydał wyrok potwierdzający ukrywanie pedofilii po 25
>latach, gdy sprawa karna jest niemożliwa ze względu na przedawnienie.
>Cóż, wiedza bywa skuteczną bronią, również przed pedofilami. Hierarchowie myślą zatem: jak pozbawić
>młodzież tej wiedzy, to nie będzie pedofilii, bo nie będą jej dzieci zgłaszać.
>pozdrawiam. plik załączam
>[Załącznik]

MÓDLMY SIĘ ŻEBY GŁUPOTA BOLAŁA.

Przybył następny "ekspert" od Kościoła i na pewno od Żydów i komunistów, ale to wyjdzie po czasie.
05-03-2021 05:12 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14790 punktów)
>MÓDLMY SIĘ ŻEBY GŁUPOTA BOLAŁA.
Klęcząc na zimnej posadzce, po latach macie na bank.

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Hamerlik Konopka (19905 punktów)
>>MÓDLMY SIĘ ŻEBY GŁUPOTA BOLAŁA.
>Klęcząc na zimnej posadzce, po latach macie na bank.


Zabawne.
Albo leżąc na niej i błagając latami o wybaczenie tego, że jest się sobą a nie nim, w sensie bozkiem.
05-03-2021 10:12 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>>MÓDLMY SIĘ ŻEBY GŁUPOTA BOLAŁA.
>>Klęcząc na zimnej posadzce, po latach macie na bank.
>
>Zabawne.
* prawa autorskie zastrzeżone


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Hamerlik Konopka (19905 punktów)
>Cóż, wiedza bywa skuteczną bronią, również przed pedofilami. Hierarchowie myślą zatem: jak pozbawić
>młodzież tej wiedzy, to nie będzie pedofilii, bo nie będą jej dzieci zgłaszać.

Mówisz o ludziach przepojonych ideą "Pana".
Oni chcą myśleć i mówic wyłącznie o istnieniu "Pana" w niebie i na ziemi.

Dla tych ludzi otwarcie się na siebie, podjęcie analizy własnych emocji, postrzeganie własnej seksualności jest tabu, bo nie ma w tym "Pana", który decyduje za wszystkich i wszystkich osądza.

Katolicyzm to patriarchalizm w najczystszej postaci, "Pan" jest zawsze dobry, wszystkie oczy muszą być zwrócone na "Pana" i żadne nie mogą być zwrócone w lustro.

Katolicyzm to okropna kultura, która przez sianie ślepej wiary w "Panów" czyni wiele zła na świecie.
05-03-2021 09:03 
 Ocena-1 na 1
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>Katolicyzm to okropna kultura, która przez sianie ślepej wiary w "Panów" czyni wiele zła na świecie.

Najwięcej zła chrześcijaństwo powoduje przez zrównanie ludzi a w tym samców.
W katolickim modelu rodzinę może założyć KAŻDY SAMIEC, głupi, garbaty, z chorobami genetycznymi itd. Prowadzi to z czasem do degradacji zapisu genetycznego i do nieodwracalnych negatywnych zmian w wyglądzie i zachowaniu ludzi.
Farmacja próbuje robić kasę na leczeniu cherlawego społeczeństwa ale to tylko na dłuższą metę pogarsza sprawę.
Ci co próbowali bronić najlepszego zapisu genetycznego polegli w walce z cherlakami.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365