Czy gdyby była to prawda to, wkurzylibyście się tak jak zasugerował narrator czy może podziękowalibyście za to, że opóźnił o kilka lat uzyskanie przewagi Dubaju, Hongkongu, Szanghaju nad G7 ?
PS tylko nie piszcie ze bush nie lubi hoop coli
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>video.goog(*)play?docid=2697480328346224247 >Czy gdyby była to prawda to, wkurzylibyście się tak jak >zasugerował narrator czy może podziękowalibyście za to, że >opóźnił o kilka lat uzyskanie przewagi Dubaju, Hongkongu, >Szanghaju nad G7 ? >PS tylko nie piszcie ze bush nie lubi hoop coli
Jezeli Bóg sie porozumiał z diabełem, to dla czego nie Bush z Osamem Ben Ladenem
>video.goog(*)play?docid=2697480328346224247 >Czy gdyby była to prawda to, wkurzylibyście się tak jak >zasugerował narrator czy może podziękowalibyście za to, że >opóźnił o kilka lat uzyskanie przewagi Dubaju, Hongkongu, >Szanghaju nad G7 ? >PS tylko nie piszcie ze bush nie lubi hoop coli
Tylko jakim kosztem... Zastanawia mnie, czy Bush i jego aparat zdecydowałby się na taki "rozmach" :/